reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam pytanie o acard. odstawilam go juz jakis czas temu a reraz sie zastanawiam czy nie piwinnam wrocic do niego bo zapisala mi dzis dupka 3x 2 i do tego luteina 3x1 wiec czy nie za gęstą krew bedzie? a z drugiej strony sa re krwiaki to czy nie bedzie krew lecieć?
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie o acard. odstawilam go juz jakis czas temu a reraz sie zastanawiam czy nie piwinnam wrocic do niego bo zapisala mi dzis dupka 3x 2 i do tego luteina 3x1 wiec czy nie za gęstą krew bedzie? a z drugiej strony sa re krwiaki to czy nie bedzie krew lecieć?
ja mam 12+0 dziś i mimo poprzednich krwawień ciągle biorę acard, a do końca ciąży już wiem, że z neoparinem się nie rozstanę :-) napisz do swojego lekarza, jeśli masz taką możliwość
 
wracam ze szpitala bo dzis rano byla krew. serce bije. chcieli zostawic ale ja sie nie zgodzilam bo zapytalam czy cos innego w szpitalu dostane niz w domu. odpowiedzieli ze leki jakie mam to brac dalej i dupka zeiekszamy do 3x2 i lezec. tyle to w domu bede robic. dzis dzidzia 11+1 wyglada to na dwa krwiaki:/ co ma byc to bedzie. w poniedzialek wizyta u mojego lekarza.

Trzymam kciuki [emoji1307][emoji1307]Będzie dobrze [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie o acard. odstawilam go juz jakis czas temu a reraz sie zastanawiam czy nie piwinnam wrocic do niego bo zapisala mi dzis dupka 3x 2 i do tego luteina 3x1 wiec czy nie za gęstą krew bedzie? a z drugiej strony sa re krwiaki to czy nie bedzie krew lecieć?
Ja tez plamilam do 8tc a mimo to caly czas bralam ii biore acard ora neoparin. Na plamienia dostalam lek cyklonamine
 
reklama
Róża, też mi się podoba :) a mam na imię Malwina i powiem Ci, że zawsze mi się podobało bo w klasie począwszy od przedszkola byłam jedna Malwina ;)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wlasnie zapytalam mojego M chcialby Malwine, powiedzial ze przepiekne imie dla dziewczynki i dlaczego nie pomyslelismy o nim wczesniej [emoji7]
Dziekuje Kochana za inspiracje [emoji8]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry