reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, moze Wy cos poradzicie przy niedzieli. Te silne krwawienia co miałam wtorek wieczór/środa rano ustały w środę rano, i wtedy miałam usg potw. Ciąże żywa. Potem płaciłam lekko na brązowo głownie widziałam to po luteinie dopochwowej, wczoraj zaś zobaczyłam 3 bordowe większe krople krwi i cisza. Lekarz mówił, zeby zgłosić sie tylko z nowa krwią a Ew poronienie na tym etapie to krwotok plus skurcze. Podobno każde usg na tym etapie jest szkodliwe a ja miałam juz 5... dzieki za odpo
Nie wiem.czy tak.usg jest szkodliwe bo mysle ze wiecej zlego jest jak mamusia sie denerwuje. Gorzej jakby na kazdej wizycie Cie badali ginekologicznie. Ja jezdzilam czesto o nie zaluje no potem bylam spokojna. A u.mnie te plamienia to.wlasnie czasem byly wieksze a czas niewielkie
 
Miałam tel.od embriologa. Na chwilę obecną z 20 komórek jest 15. Nie wiem czy to dobry wynik. Zobaczymy jak to będzie do srody...I znow pytanie-w którym dniu cyklu moge spodziewać się transferu,jesli bede na cyklu sztucznym?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
[/QUOTE]
To.dobry wynik:) ja mialam tak miedzy 11 a 13 dc zawsze ale roznie dziewczyny mialy
 
Nie wiem.czy tak.usg jest szkodliwe bo mysle ze wiecej zlego jest jak mamusia sie denerwuje. Gorzej jakby na kazdej wizycie Cie badali ginekologicznie. Ja jezdzilam czesto o nie zaluje no potem bylam spokojna. A u.mnie te plamienia to.wlasnie czasem byly wieksze a czas niewielkie
Ok, dziekuje. No wlasnie zastanawiałam sie, ze jeśli byłoby cos dalej to bym jechała. W sumie od środy oprócz 3 kropel nic nie było i wydaje mi sie, ze to resztki. A długo tak plamilas?
 
Ok, dziekuje. No wlasnie zastanawiałam sie, ze jeśli byłoby cos dalej to bym jechała. W sumie od środy oprócz 3 kropel nic nie było i wydaje mi sie, ze to resztki. A długo tak plamilas?
Najazniejsze i o to mnie zawsze na izbie pytali czy mam skorcze. Jeśli nie boli to nie powinno sie nic złego dziac choć ja cholernie panikowalam jak cos widziałam
 
Miałam tel.od embriologa. Na chwilę obecną z 20 komórek jest 15. Nie wiem czy to dobry wynik. Zobaczymy jak to będzie do srody...I znow pytanie-w którym dniu cyklu moge spodziewać się transferu,jesli bede na cyklu sztucznym?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
[/QUOTE]
To bardzo dobry wynik. Ja mialam transfer w 24dc. To indywidualna sprawa, kwestia kiedy endo będzie gotowe.
 
reklama
Do góry