reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam takie może głupie pytanie, ale pytanie! ? Wiem,ze po i przed należy unikać kontaktu z kotami?? Czy z psami jest tak samo?! Cholera idę do znajomej a ona ma pieska??!!! Trochę się boje?!
 
Hej:-) :)
Powiedzcie mi czy po tych zastrzykach z gonapeptylu też sie kiepsko czułyście?
Kurcze mi strasznie wysadza brzuch,do tego gazy i conajmniej dwa razy w ciągu dnia mnie czyści:mad:
Nie wiem czy to jest normalne?i to tylko w dzień zastrzyku,ponieważ na następny dzień jest już ok
Mogal byc takie objawy niestety. Ja dotego sie poce jak dzika swinia :D tzn moze nie caly czas ale mam uderzenia goraca
Ale najgorsze jest dopiero po transferze jak zdarza sie jak u mnie migrena tak wielka ze mam wrazenie ze mi mozg oczami wychodzi i nic tylko sie przykryc kaldra na leb i zasnac. Takie przyjemne objawy sztucznej menopauzy ;)
 
Dziewczyny mam takie może głupie pytanie, ale pytanie! ? Wiem,ze po i przed należy unikać kontaktu z kotami?? Czy z psami jest tak samo?! Cholera idę do znajomej a ona ma pieska??!!! Trochę się boje?!
Eee no nie przesadzajmy ja mam kota i wszystkie 3 procedury przezylam jak nigdy kot po transferze chodzil krok w krok za mna i kladl sie jak najblizej brzucha i sie przytulal ;)
Toxoplazmozy nie mam i nigdy nie mialam.
Szybciej zarazisz sie nia od surowego miesa niz od kota bo musialabys chyba zjesc jego gowienko ;)
Spokojnie kochana nic ci nie grozi
 
Eee no nie przesadzajmy ja mam kota i wszystkie 3 procedury przezylam jak nigdy kot po transferze chodzil krok w krok za mna i kladl sie jak najblizej brzucha i sie przytulal ;)
Toxoplazmozy nie mam i nigdy nie mialam.
Szybciej zarazisz sie nia od surowego miesa niz od kota bo musialabys chyba zjesc jego gowienko ;)
Spokojnie kochana nic ci nie grozi
O matko ja to chyba jeszcze trochę to w domu będę z maska chodzić i jeść w rękawiczkach! Chyba mi coś na łeb siada
 
reklama
Kochana tak się cieszę, myślałam o Tobie :) A to krwawienie z macicy to wiadomo czym mogło być spowodowane? I ten lek to po co? Żeby się doczyściła? Mów mi tu wszystko, bo ja nic nie dostałam i jestem ciekawa :* Który Ty masz dzisiaj dpt?
Asiu - jestem dzień po Tobie 23 dpt - idziemy łeb w łeb z @RedHotChiliPepper28 ;). Dr nie bardzo wiedział z czy to krwawienie połączyć, ale stwierdził że to na pewno nie zadrapanie. Lek jest po To aby uspokoić macice. Wczoraj powtórzyłam progesteron i mi spadł z 25 do 17 więc też mi zwiększył luteinke;).
 
Do góry