reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzioasia to coś ciut podobnego do mnie tylko za bardzo u nas za granica tego nie czaje! Po raz pierwszy lekarz usiadł na moim łóżku i pokazał mi wszystkie moje zarodki jak się rozwijają! Była klasa B1,B2,B3,B,B5 i akurat na tym ostatnim skupiła się i mówiła ze jest super! Ale czy będzie aż tak super jak u ciebie ?!!!! Co myślisz na temat mojej klasy!?
Hmm nie jestem do koncapewna,bo z reguly klase zarodka okresla sie cyfra (stopien rozwoju) i dwiema literami (wyglad czesci zarodkowej i trofoblastu, czyli tej czesci z ktorej powstaje lozysko) im wyzsza cyfra tym lepiej rozwiniety zarodek - 5 oznacza, ze bąbel juz zaczyna wychodzic z otoczki i przygotowuje sie do implantacji. Jesli zarowno czesc zarodkowa jak i trofoblast mialt literke B to faktycznie zarodek byl ladny. Te z oznaczeniem D raczej zle rokuja i ich przewaznie sie nie podaje. Kiedy Ty testujesz? Juz chyba powinno cos byc:)
 
reklama
Hmm nie jestem do koncapewna,bo z reguly klase zarodka okresla sie cyfra (stopien rozwoju) i dwiema literami (wyglad czesci zarodkowej i trofoblastu, czyli tej czesci z ktorej powstaje lozysko) im wyzsza cyfra tym lepiej rozwiniety zarodek - 5 oznacza, ze bąbel juz zaczyna wychodzic z otoczki i przygotowuje sie do implantacji. Jesli zarowno czesc zarodkowa jak i trofoblast mialt literke B to faktycznie zarodek byl ladny. Te z oznaczeniem D raczej zle rokuja i ich przewaznie sie nie podaje. Kiedy Ty testujesz? Juz chyba powinno cos byc:)
Kochana już w poniedziałek! Nie wiem czy ja poprostu sobie wmawiam ale coś mi w głowie szumi dziś chyba ze to przez pogodę! Coraz bliżej i coraz większy stres
 
Coraz bardziej przekonuje się ze może i się uda
Trzeba wierzyć:)ale też nie zawsze te najlepsze zostają...czasem słabszy okazuje sie bardziej wytrwały i zostaje. Nie ma reguły niestety, to jak na loterii. Ja podchodziłam do pierwszego transferu jak na studiach do sesji z podejściem "mniej wyjeb...e a będzie Tobie dane" i tak było ;)
 
Trzeba wierzyć:)ale też nie zawsze te najlepsze zostają...czasem słabszy okazuje sie bardziej wytrwały i zostaje. Nie ma reguły niestety, to jak na loterii. Ja podchodziłam do pierwszego transferu jak na studiach do sesji z podejściem "mniej wyjeb...e a będzie Tobie dane" i tak było ;)
To ja teraz tak podchodziłam choć powiem ze gdzies tam coś serce mówi ,a co by było gdyby itd... niby na luzie ale tez się boje jak zadzwonią z kliniki i powiedzą nie tym razem
 
reklama
Do góry