reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana ja ci juz chyba kiedys pisalam (a moze nie tobie?) Na bratyslawskiej w aptece dr max (kaufland) maja wszystkie leki do stymulacji i potem po transferze progesterony i inne cuda od reki dostepne i ceny dosc spoko. Chyba ze chodzi o te tansze leki jak np duphaston to tam maja po 29.99 a w slonecznej jest po 19.99. Ale np lutinus maja za grosze doslownie bo tu dziewczyny nieraz placily ponad 200zl a tam jest po 110, ovitrelle tez tanio ale nie pamietam po ile. Po witaminy i inne to polecam do slonecznej, ale te typowe ivf-owe to wlasnie tam :)
Dziękuję Asiu! Akurat mam po drodze tą aptekę. :)
 
Na receptę wszędzie ceny takie same porównywałam hygieja i ziko, ostatecznie kupowałam na bujaka. Ale pewnie dżoasia się wypowie? I co Jak nie wyjdzie przenosimy się do Warszawy. Wczoraj mieliśmy wizytę,idę krótkim protokołem. Teraz tylko czekać na @ i zaczynamy. Nie mogę się doczekać,bo strasznie dlugo zeszło mi na leczeniu bakterii.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Milego dnia kochane i powodzenia dzisiaj ;)

Dzoasia a ty wlacz swojej kropce jakas inna nute co by obudzila sie z letargu i pieknie rozwijala. Bo trenin Schulza cgyba ja zanadto rozleniwil ;)
Kochana ja wlasnie od transferu go nie zapodawalam, za to maluch dostal go wczoraj na uspokojenie, niech spi grzecznie i matki nie straszy ;)
 
Dziękuję Kochana za podpowiedz. Pierwsze podejście robimy jednak w Krakowie,bo mój mąż się uparł,że skoro od sierpnia tutaj chodzimy,to żebyśmy chociaż ten raz dali im szanse. Jak nie wyjdzie przenosimy się do Warszawy. W ogóle okazuje się,że jesteśmy trzecim takim przypadkiem w historii kliniki,co pewnie też dobrze nie wróży,ale co ma być to będzie. Wczoraj mieliśmy wizytę,idę krótkim protokołem. Teraz tylko czekać na @ i zaczynamy. Nie mogę się doczekać,bo strasznie dlugo zeszło mi na leczeniu bakterii.
No to oby trojeczka byla szczesliwa ;)
Moze to faktycznie.mniejszy stres isc teraz za ciosem a nie szukac kliniki na szybko :) powodzonka!!
 
Wiesz lepiej poczekac miesiac i dojsc ladu z TSH niz zmarnowac szanse. A skad jestes? Na znanymlekarzu nie ma czegos szybciej?
Znalazłam endokrynologa na jutro we Wrocławiu. Uff. ;)
Wczorajszy wynik tsh to 2,6.
Trochę mam obawy co do tego transferu w sobotę ale z drugiej strony czuję, że powinnam jednak do niego podejść.
 
Mialam to samo :-/ Juz bylam nastawiona psychicznie,ze w tym tygodniu cos sie zacznie dzialac,a tu jeszcze miesiac trzeba czekac! Jesli oczywiście przez miesiąc uda mi sie zbic tsh!Ale mialam szczęście,bo tylko 2 dni czekalam na wizyte do endokrynologa. Inaczej chyba nie zbilabym tego tsh. Teraz jest nadzieja,bo zwiekszyl mi dawke leku.
Znalazłam jednak endokrynologa i wizyta jutro. :) ciekawe co powie...
 
Kochane od dzis zaczynam kucie co 2 dzien zastrzyk gonapeptylu na wyciszenie ;).
Oj tesknilam juz za tymi zastrzykami
1.02 wizyta kontrolna i prawdopodobnie rozpoczecie Menopuru
8.02 kolejna kontrola i w polowie lutego punkcja.
Decyzja co do mrozenia przekazana ginekllogowi ale jeszcze nie podjeta do konca. Jutro na spokojnie pisze meila do Pasnika zeby wszystkiego dokladnie sie dowiedziec o tym leczeniu immunosupresyjnym o jego korzysciach czy jest niezbedne. Rozmawialam z lekarka hematologiem ktora stosuje te leki u pacjentow po przeszczepach szpiku. Powiedziala mi ze takid krotkie stosowanie dla mnie nie da jakichs tam mega zagrozen jak przy dlugim stosowaniu. Ale powiedziala zeby spytac sie jakie sa szanse ze to pomoze bo jesli to ma zwiekszyc szanse o 1-2 % to nie ma sensu sie truc. Ale jesli jest to realna szansa na powodzenie to takie krotkie wyciszenie ukladu immunologicznego jest sensowne i ona mi poleca sprobowac


Oooł je stymulacje czas zaczac ;)
Super. Cieszę się razem z Tobą!! Zaczynamy :-D
 
reklama
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Styczeń to magiczny czas.

Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2018-01-24 jasani usg 2 trymestru
2018-01-25 chlopkers beta
2018-01-25 Jeszczeniematka podglądanie maluszka <3
2018-01-25 hope322 podglądanie maluszka <3
2018-01-25 RedHotChiliPepper28 wizyta pęcherzykowa
2018-01-25 HopeFul87 badania prenatalne
2018-01-26 Doris30 wizyta pęcherzykowa
2018-01-29 shaggy wizyta pęcherzykowa
2018-01-29 Szczescie1986 beta
2018-01-30 Aguleczka29 wizyta u ginekologa prowadzącego
2018-02-02 dżoasia podglądanie Maluszka
2018-02-02 Oczekiwanie2017 podglądanie maluszka <3
2018-02-02 zylwia podglądanie maluszka <3
2018-02-02 encka86 podglądanie maluszka <3
2018-02-13 encka86 badania prenatalne I trymestru
2018-02-13 Zylwia usg 1 trymestru
2018-02-27 Aguleczka29 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-04-05 meg86 termin porodu
2018-04-09 oczekująca 2790 termin porodu
2018-04-10 ludek termin porodu
2018-05-06 Evelin83 termin porodu
2018-06-13 jasani termin porodu
2018-07-01 Peugeotka36 termin porodu
2018-07-08 Aguleczka29 termin porodu
2018-07-16 hope322 termin porodu
2018-08-04 Weronika63 termin porodu
2018-08-27 encka86 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
 
Do góry