reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale warto sprobowac umow sie na wizyte i powiedz ze planujesz ciaze czy moze ci wystawic skierowanie na wirusologie bo chcesz sprawdzic i byc pewna ze podchodzisz do tego swiadomie i zdrowa
No ale już za pozno...mamy już wyniki.
A pozatym to właśnie on kazal mi te badania robic...a ja mu powiedzialam ze jak cos się sa to prosze na nfz....powiedział ze powinam mieć leki do stymulacji refundowane bo amh mnie do tego kwalifikuje. No ale to sie okaze....bede napewno sie przypominać:-p
 
Kochane od dzis zaczynam kucie co 2 dzien zastrzyk gonapeptylu na wyciszenie ;).
Oj tesknilam juz za tymi zastrzykami
1.02 wizyta kontrolna i prawdopodobnie rozpoczecie Menopuru
8.02 kolejna kontrola i w polowie lutego punkcja.
Decyzja co do mrozenia przekazana ginekllogowi ale jeszcze nie podjeta do konca. Jutro na spokojnie pisze meila do Pasnika zeby wszystkiego dokladnie sie dowiedziec o tym leczeniu immunosupresyjnym o jego korzysciach czy jest niezbedne. Rozmawialam z lekarka hematologiem ktora stosuje te leki u pacjentow po przeszczepach szpiku. Powiedziala mi ze takid krotkie stosowanie dla mnie nie da jakichs tam mega zagrozen jak przy dlugim stosowaniu. Ale powiedziala zeby spytac sie jakie sa szanse ze to pomoze bo jesli to ma zwiekszyc szanse o 1-2 % to nie ma sensu sie truc. Ale jesli jest to realna szansa na powodzenie to takie krotkie wyciszenie ukladu immunologicznego jest sensowne i ona mi poleca sprobowac


Oooł je stymulacje czas zaczac ;)
Wariatka:-D:-D:-D:-Dz takim nastawieniem gosiu to musi się udać a ja kciuki to pewnie będę miała sine;)
 
No ja od jutra zwiększe sama i szukam endokrynologa:) dziękuję...widzę ze jest nadzieja na podejscie za miesiąc do ivf :happy:

W ciagu msca przy thyrox50 z 3.4 zeszlo na 1.96 i byl transfer udany

W ciazy b wazne kontrolowac tez tsh mi przy thyrox 50 w ciazy roslo tsh do 3.6 i musialam brac 100 mg dawke i mimo thyrox 100 tsh cala ciaze 2.6
Po ciazy przy dawce thyrox 50 i tsh spadl 1.5 i tak w tej ciazy sie utrzymuje[emoji848][emoji15]
Warto badac tsh bo wysoki b zle dla dzidzi , dobrze ze lekarz moj mial
To na uwadze
Przed transferem moj dr mowil do 2.0 tsh ale tfr tez wazne
 
reklama
Do góry