reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

DZIĘKUJĘ dziewczyny :) bardzo za zaciśnięte kciuki :) w srode mam robić powtórkę bety....
mam kilka pytań ale nie wiem czy to nie za wcześnie... można ustalić już tydzień ciąży? transfer 10.01 ostatni okres 23.12; dziewczyny w ciązy - jesteście na elce ciążowej już? lekarz chciał żebym zrobuła betę czy warto robić coś wieęcej? kiedy będzie cokolwiek widać? np. serduszko? pecherzyk?

Jak na moj gust termin porodu 30.09 czyli 4t1d ciazy [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobrze tak zrobię :) a zapytam jezcze o to czy po in vitro chodzisz do swojego lekarza czy masz już "normalnego" ginekologa? pytam czy trzeba jezdzić bo dla mnie to 2 koniec miasta :)

Ja chodzę do mojej dr z kliniki leczenia niepłodności. Czuję się poprostu pewniej jeśli lekarz zna całą moją historię, podchodzi delikatniej do takiej ciąży a ja mogę zadzwonić czy napisać o każdej porze dnia i nocy (mam nr komórkowy), itp. Ale przeciwwskazań, żeby iść gdzie indziej chyba nie ma. Z tym, że nie kazdy ginekolog może się znać tak dobrze na lekach, które bierzemy więc dobrze znalezc takiego, który będzie wiedział jak zmniejszać ich dawki i kiedy odstawic.
 
No i doopa pani ginekolog przejęła się dzisiaj moimi wynikami tsh i mam załatwić sobie w tym tygodniu endokrynologa albo transfer odwołany. Jeśli z dzisiaj badania mi wyjdą ok to zaryzykuję i podejdę do transferu a jak nie, to nie będzie. Wstępnie ma być w sobotę.
Podzwoniłam po lekarzach. Najszybsza wizyta 29.01
Mialam to samo :-/ Juz bylam nastawiona psychicznie,ze w tym tygodniu cos sie zacznie dzialac,a tu jeszcze miesiac trzeba czekac! Jesli oczywiście przez miesiąc uda mi sie zbic tsh!Ale mialam szczęście,bo tylko 2 dni czekalam na wizyte do endokrynologa. Inaczej chyba nie zbilabym tego tsh. Teraz jest nadzieja,bo zwiekszyl mi dawke leku.
 
Ja chodzę do mojej dr z kliniki leczenia niepłodności. Czuję się poprostu pewniej jeśli lekarz zna całą moją historię, podchodzi delikatniej do takiej ciąży a ja mogę zadzwonić czy napisać o każdej porze dnia i nocy (mam nr komórkowy), itp. Ale przeciwwskazań, żeby iść gdzie indziej chyba nie ma.
Mam tak samo :) w sumie to mamy super Panią Doktor :D
 
Siedzę teraz zalogowana na naszym forum i tak myślę że fajnie że powstało... dla mnie to duża ulga powiedzieć coś Wam :) Bardzo dziękuję za pocieszenie 2 miesiące temu i za dzisiejsze gratulację. chciałabym żeby tak zostało... dziewczyny... mam pytanie jeszcze takie... kiedy jest taki bezpieczny czas radości z ciąży? brak ryzyka poronienia, brak pustego pecherzyka.. wiecie o co mi chodzi... podejrzewam że oprócz radości i mojego szoku który mam przeogromny pojawi się niepewność i strach....
1 trymestr jest bardzo ważny ! Ale ja myślę że w naszym przypadku my wszystkie będziemy się przejmowały dopóki nie przytulimy swojego maleństwa.. Ja czekam od wizyty do wizyty - u mnie 9tc ;) po wizycie odetchne na parę dni A potem znowu myślę :)
 
reklama
oki :) widzę że dla mnie to magia...
ale jesli dobrze Ciebie rozumiem to początek mojego ostatniego cyklu to 23.12( Czerwone święta haha:)) i od tego dnia mineło do dziś 30 dni... a tak jak chcą liczyć lekarze to dziś 11dpt + 3 + 14 to 28... nie wiem które dobre... dobrze liczę?:)
Liczac od 1.dnia cyklu dzisiaj masz 4+2tc ;)
 
Do góry