reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny dostałam wkoncu wyczekiwany okres już pierwsza tab anty za mna ;) jeszcze tylko 20 ;) i pod koniec opak wizyta i mój wyczekany transfer jeszcze dzisiaj jest u mnie na noc moja chrzesniaczka którą ma prawie 5 lat i mowi do mnie tak ciociu coś mi się ubzduralo aby spać i u Ciebie przed świętami no kochana ;) od 15 jest tak szybko ten dzień mi zleciał z nia a teraz oglądamy tupot małych stóp
 
Wczoraj był dzień dobrych wiadomości, dzisiaj dzień tych złych [emoji22]

"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym"
 
To moze i ja tak zrobie... a poszesz moze o jakims szpotalu warszawskim?

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom

Jak szukasz zapisała warszawskiego to ja zdecydowanie polecam św. Zofii na zelaznej. Jak moja ciąża obumarla to trafiłam na Madalińskiego i przeżyłam tam koszmar. Na kontrole chodziłam już do św. Zofii i tam poznałam moja ukochana panią doktor która potem prowadziła też moja ciążę. Ogólnie w zofii pracują kompetentne ale i bardzo empatyczne osoby i naprawdę poczujesz się dobrze zaopiekowana, nawet w tak trudnej sytuacji. No i moja rada - róbcie wszystko żeby nie mieć zabiegu lyzeczkowania tylko tabletki. Ale w św. Zofii akurat zabieg robią w ostateczności.... tyle mogę wam pomóc w tej trudnej sytuacji...
 
reklama
Do góry