reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny , czy to normalne że do teraz miałam mdłości i tylko mną szarpało,a dziś masakra 12tc i wymiotuje niedobrze mi cały czas?a najgorsze ,ze muszę brać luteine pod językową 4 tab.co 8h i po niej to jeszcze gorzej , teraz wzięłam o 13stej nie zdążyła się nawet rozpuścić i wszystko zwymiotowalam, Pisałam do lekarki czy próbować dalej czy dołożyć dopochwowo .Masakra miała któraś z Was tak?
Ja wczoraj łykałam moją garść tab;etek, jedna stanęła mi w przełyku i przy odchrząkaniu z tabletką pół zawartości żołądka wyleciało.
 
reklama
Mnie miał przygotowywać do in vitro ale w tym przypadku który mam teraz muszę poczekać :) a czemu zmieniłaś klinikę? jesli można wiedzieć
Zmieniłam, bo nie bardzo nam odpowiadał i lekarz i cała klinika. Z lekarzem 0 kontaktu a i na wizycie ciężko szło się z nim dogadać. No a klinika sama wiesz jak wygląda organizacyjnie. Teraz mam nr tel do dr i wszystko konsultuje przez sms, a klinika zupełnie z innej bajki. To moje zdanie. Chociaż wiem, że profesor ma bdb opinie mnie do siebie nie przekonał. A ty kiedy powtarzasz betę? Na czym staneło?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny coś nie mogę dopisać sie do kalendarza cały czas wyświetla mi sie stary na telefonie jeszcze z marca [emoji30] 05.05 mam wizytę przed transferem crio. Powiem wam ze coraz bardziej sie stresuje. Czy któraś z Was mogłaby mi opisać krok po kroku jak wyglada transfer?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny coś nie mogę dopisać sie do kalendarza cały czas wyświetla mi sie stary na telefonie jeszcze z marca [emoji30] 05.05 mam wizytę przed transferem crio. Powiem wam ze coraz bardziej sie stresuje. Czy któraś z Was mogłaby mi opisać krok po kroku jak wyglada transfer?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wskakujesz na samolocik, dr wsuwa cewniczek, wstrzykuje zarodeczek, leniuchujesz parę minut i do domku z kropeczką[emoji4]
 
reklama
Do góry