reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nerwy wzięły górę. Nie mogę się uspokoić.Nie mogę przestac plakac. To jest jakas jedna wielka masakra. Każda kolejna porażka łamie coraz bardziej. Ja znów nie mam zadnych mrozaczków, muszę zaczynać wszystko od zera. Nie daje już rady

Płacz krzycz, Wrzeszcz. Wszystko minie. Nic dziwnego, ze teraz rozpaczasz- pozbierasz sie i będziesz walczyć dalej jak my wszystkie. Trzymaj sie ciepło - a może sie uchlej na znieczulenie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny , czy to normalne że do teraz miałam mdłości i tylko mną szarpało,a dziś masakra 12tc i wymiotuje niedobrze mi cały czas?a najgorsze ,ze muszę brać luteine pod językową 4 tab.co 8h i po niej to jeszcze gorzej , teraz wzięłam o 13stej nie zdążyła się nawet rozpuścić i wszystko zwymiotowalam, Pisałam do lekarki czy próbować dalej czy dołożyć dopochwowo .Masakra miała któraś z Was tak?
 
reklama
Do góry