reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dzewczyny ile dni po odstawieniu anty dostalscie okres?;:) ja wczoraj skonczylam anty i czekam i czekma na @ :) juz nie moge sie doczekac i potem do klinki :) wiece co strasznie sie boje to moja pierwsza i ostatnia proba na nastepna nie bedzie nas juz stac i jak sie nie uda to nie wiem :(
 
reklama
labo75 pisze to co i ja kilka razy od dziewczyn słyszałam, dobra książka, film, spacer!!
postaraj się czymkolwiek zająć głowę!! Wiem, że się nie da... Ale musisz bo zwariujesz!!
sama przez to przechodziłam !! zaciskam kciuki żeby się udało !! i pisz jak najwięcej tutaj jesli to pomaga !! my będziemy wspierać!!
 
dzięki dziewczyny za wsparcie . Ja na razie jestem na etapie złości i rozpaczy . Zła jestem na laboratorium bo w 4 dobie hodowli zadzwonili do mnie i powiedzieli , że 6 zarodków rozwija się prawidłowo a do transferu już było kiepsko więc coś mi tu nie gra tym bardziej , że w 3 dobie miałam 2 zarodki 8A i 4 zarodki 6B a potem taki zastój rozwojowy . Mam ochotę napisać skargę do kliniki bo nie można tak sobie mówić , że wszystko jest ok i robić wielkich nadziei skoro nie jest to prawdą .
 
reklama
to fajnie juz z gorki , a dopiero WCZORAJ skonczylam anty brac i czekam na @ :) mam nadzeije ze niedlugo dostane i zaczynamy :) jakie wam szanse daja ?
 
Do góry