reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

teraz myśl o tym co będzie,mam nadzieję ze magiczny grudzień będzie dla Ciebie szczęśliwym=z całego serca tego życzę Tobie.Ja prawdopodobnie jestem w bliżniaczej:zawstydzona/y:,nie mogę uwierzyć,ale żle się czuję
 
reklama
Witam po raz pierwszy:-)

Ja brałam dostinex od dnia transferu przez 8 dni. Miałam pobranych 15 komórek (punkcja 8.10), jeden jajnik był ok, ale drugi był powiększony (7 cm szerokości) i było ryzyko przestymulowania. W dniu punkcji miałam jeszcze przetoczony HES, tak samo w dniu transferu (11.10.). Zgodzili się podać tylko jeden zarodek. Dostinex zbija prolaktynę, która z kolei wzrasta po zagnieżdżeniu się zarodka, co z kolei może napędzić hiperstymulację. Lepiej dmuchać na gorące.
Po punkcji brałam: estrofem 2x1, encorton, 1+0.5, augmentin (przeciwbakteryjny), fraxiparine (przeciwzakrzepowy - wpływa na lepsze ukrwienie macicy), essentiale forte, luteina 10 tabl/dobę, no-spa (żeby nie było skurczów). Po transferze kontynuacja. Chodzę do Novum. Dziś 12dpt. Testuję dopiero we wtorek. Takie miałam wskazówki i tak się nastawiłam.
Pozdrawiam Was wszystkie :-)
 
Magdalena Markiewicz - Tak mi przykro ze zarodeczki nie przetrwaly zamrozenia :-(.
Trzyma mocno kciuki ze te ktore masz pod serduchem:-)!!! Musi sie udac zobaczysz!!!

Jo.M , Danii, Bozenka - dziekujeWam serdecznie
Tymonka
- wiara czyni cuda my wierzylismy 12lat i sie udalo
 
Ostatnia edycja:
witam jestem nowa :D i wlasnie dzis wzielam ostatnia anty i czekam na @ :D ktos tez czeka razem ze mna ? i potem juz stymulacja jestem przeszczesliwa ze to juz :D
 
agagr33 Cześć , jak tam samopoczucie. Ja raczej pogodziłam się z porażką i czekam teraz na wizytę 30.10 no i na grudzień. Mam 3 mrozaczki i mam nadzieje ,że tak zostanie.
Wiesz co ja od początku miałam dobre przeczucie co do Ciebie , no i się sprawdziło. Jeżeli chodzi o bliźniaki to
też Ci wywróżyłam - myślę ,że muszę chyba fach zmienić na wróżbiarstwo :-D. Szkoda tylko ,że sobie nic nie mogę wywróżyć.
W grudniu liczę na moc ciążowych fluidów od Ciebie .
Daj znać kiedy masz kolejną wizytę i potwierdzą dwójeczkę.

joweg Witam na forum i życzę powodzenia

akneis 12 to super liczba . Oby jak najwięcej zarodków było:-)

Magdalena Markiewicz Nie martw się teraz mrozaczkami. Wszystko będzie dobrze i więcej ich potrzebować nie będziesz!

kosik Witam , trzymam kciuki i czekamy na dobre wieści !

Bunka Gratuluję pocichudku.
 
reklama
Dzieki wielkie wszystkim za dobre słowa. Trzymam za wszystkie mocno kciuki. Powoli strach zaczyna mnie ogarniać. Najgorzej jest w nocy i ten ucisk w klatce piersiowej. Jak idę do ubikacji cały czas sprawdzam czy juz czasem nie zaczynam plamić, tak jak ostatnim razem. Wiem to głupie i powinnam sie opanowac, ake przychodzi taka chwila ze jednak zaczynasz bać sie tego bólu jak test wychodzi negatywnie.:wściekła/y:
 
Do góry