reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Moniusia ale super wiadomosc! Ciesze sie ze jednak to byl blad. Kurcze ja to chyba bym zabila tych w laboratorium.
 
reklama
Monia,dzizesss ,ufff normalnie sie cisnienie mi podnioslo.
A taraz sobie tak wyobraz ,ze sie z HIV pomylili...umarlabys na zawal,zanim by sie okazalo ,ze bledny wynikhocked2:


Anne, mojej przyjaciółce właśnie hiv "wykryli", jak już w ciąży była!! To co ona przeżyła przez tych kilka dni.... oczywiście - pomyłka!!!
 
Ja tez bym nie wytrzymala,chociaz by mogli przepraszam powiedziec:sorry:bez wzgledu na to czy to czlowiek czy maszyna zawinila.Mozna sie pomylic,chociaz to sie nie powinno zdarzyc,
Monia zaczynaj najwieksza role w zyciu!!! Sciskam wszystko co moge,zeby nareszcie ta zla passa w waszej rodzince sie skonczyla:biggrin2:
 
anika,
Ja tez kiedys robilam badania na HiV i wynik wyszedl nie pozytywny i nie negatywny, do powtorki za 3 miesiace.Przez te 3 miesiace zaplanowalam swoj wlasny pogrzeb, nie da sie opisac jak sie czlowiek czuje kiedy ma 20 lat i opcje paru miesiecy albo lat.
 
Moniusia całe szczęście :)
Ja nie wiem co się ostatnio dzieje z tymi labo.
Wyobraźcie sobie jak się dziś wkurzyłam, miały być zapłodnione wszystkie komórki bo to 5 in vitro jeszcze rozmawiałam z babka po punkcji , mówiła że jest ich sporo i czy jak sie okaże że 15 to też zapładniać, mówiłam ze tak bo wiem że i z 15 nic moze nie być. Ja dziś dzwonie do labo a babki mi mówi że zapłodnili 6 resztę wyrzucili bo w kartotece nie było wpisu. Nie wiem jak tak można, jak już podjęli taka decyzję to mogli mnie zapytać co chce zrobić z resztą komórek. Załamka :(
 
Moniusia całe szczęście :)
Ja nie wiem co się ostatnio dzieje z tymi labo.
Wyobraźcie sobie jak się dziś wkurzyłam, miały być zapłodnione wszystkie komórki bo to 5 in vitro jeszcze rozmawiałam z babka po punkcji , mówiła że jest ich sporo i czy jak sie okaże że 15 to też zapładniać, mówiłam ze tak bo wiem że i z 15 nic moze nie być. Ja dziś dzwonie do labo a babki mi mówi że zapłodnili 6 resztę wyrzucili bo w kartotece nie było wpisu. Nie wiem jak tak można, jak już podjęli taka decyzję to mogli mnie zapytać co chce zrobić z resztą komórek. Załamka :(
Inka mam wrazenie ze w wiekszosci klinik panuje jakis burdel , a lekarze tez podchodza z olewka do nas :( Miejmy tylko nadzieje ze to bedzie MOCNE 6 ;)
 
reklama
Do góry