reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

książeczki - UWAGA!!!! silnie uzależnia!!!

mamoM my mamy Katalog - maleksiazki.pl
jest sliczna, wierszyki fajne. Kilka miesięcy temu to była jedna z ulubionych książeczek Marysi, ale teraz czasem do niej siegamy. Marysia też woli wieksze formaty i mam wrażenie, że założenia ostatnio omija te mniejsze. Tak czy owak bardzo polecam. Aksjomat jednak staje na wysokości zadania:)
 
reklama
Koszyk na arosie się zapełnia a ja szukam dalej :)
KSIĄŻECZKI SYNKA I CÓRECZKI :): Kochany tatuś - cudna, biorę od razu :)
KSIĄŻECZKI SYNKA I CÓRECZKI :): Ja już potrafię! - bardzo fajna propozycja gdy nadejdzie czas nauki korzystania z sedesu
KSIĄŻECZKI SYNKA I CÓRECZKI :): Paluszki czyli o dziesięciu takich co nigdy się nie nudzą - w przyszłości nabędę bankowo, super!
KSIĄŻECZKI SYNKA I CÓRECZKI :): O dziewczynce, która nie lubiła kłaść się spać
Jeju mogłabym kupić każdą pozycję którą opisują na tym blogu :-):-):-)
 
Madzioolka chyba martadelka kiedyś wklejała link do tego bloga.. 'Paluszki' straaaasznie mi się spodobały! nie mogę się doczekać trochę 'poważniejszego' czytania z naszymi maluchami... heh, widzę, że wpadasz w książkowy 'ciąg' ;-)
 
A mnie bardzo zainteresował dopisek pod każda recenzja"serdecznie dziękuje wydawnictwu X za możliwość recenzowania książki". Ja tez chce być testerem książek!
 
trasia to chyba też moja wymarzona praca, tfuuu, za free to będę robić, niech mi tylko książki dostarczają :-D

dolly19 na pewno Elmo jest więcej w j.ang, niż w j.polskim, poza tym wiele z pozycji, które tu się pojawiały, są w oryginale angielskie bądź tłumaczone z innych języków
 
Madzioolka ja tez juz wczesniej widziałam ta stronke :-)
wogóle bardzo podoba mi sie idea zakładania takich blogów gdzie sa recenzje książeczek (choc czasem opinie sie miedzy soba różnią) no i kilka strona wnetrza, przynajmniej mozna zobaczyc czego sie mozna spodziewac gdy nie ma sie mozliwosci obejrzenia na żywo

traschka, kasiawilde powiem szczerze ze jakis czas temu myslałam o takiej własnie stronie gdzie mozna by zamiescic kilka fotek wnetrza, opisywac opinie książeczek i to nie przez jedna tylko osobe ale kilka, a nawet zeby inni tez mogli dodac swoje zdanie
czegos takiego mi własnie brakuje, bo niestety na stronach sklepów czasem ktos doda opinie ale nie zawsze...
 
reklama
trasia to chyba też moja wymarzona praca, tfuuu, za free to będę robić, niech mi tylko książki dostarczają :-D

dokładnie!!!:-D


ja wczoraj po raz pierwszy oglądałam z Emi Muminki. Zabawa w chowanego i ...absolutny strzał w 10-tkę!:tak: myślałam, że porwie strony, tak łapczywie je przeglądała, oprócz poszukiwanej Małej Mi, najbardziej polubiła Bobka:-D choć przyznam szczerze, że wykonanie książeczki mogłoby być solidniejsze...
i nadal czekam na realizację zamównienia na Merlinie, wysyłka miała być wczoraj (przewidywany termin oczywiście) i dupa blada nadal czekam na jedną pozycję i gdybym wiedziała, że tak będzie to nie brałabym akurat tych naklejek. Przesyłkę muszę mieć do Świąt bo 4 książeczki to prezent pod choinkę dla Emi od mojej mamy...

Madzioolka swego czasu powklejałyśmy parę ciekawych książkowo linków. A Kochanego tatusia widziałam na żywo i książka jest również na mojej liście - świetne ilustracje i jak dla mnie aż czuć od niej ciepło:tak:
 
Do góry