reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krwawienie

szczeslimamaminka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2017
Postów
67
Dziewczyny pomocy!
We wtorek byłam.u lekarza na.usg nic.nie było widać lekarz kazał.przyjść za tydzień. Dziś dostałam lekkiego brązowego plamienia poszłam do wc.to.na.papierze.zobaczyłam krew u lekarza już byłam i nic.nie stwierdził nic.się.nie.dzieje kazał.bete zrobić.. dodam.że żadnych boli nie mam a krwawienie jest mocniejsze przypomina trochę okres... miała już któraś tak bo.nie.wiem.co.robić
 
reklama
Plamienie sie zdarza nieraz normalne nieraz za malo progesteronu itp dobrze ze bylas u lekarza bo kazde trzeba sprawdzić ..nie dal nic na podtrzymanie w razie czego?
Jednak zywej krwi nie ma prawa byc..
Radze zrobic bete czy nie spada..
 
To zywa krew czy brazowa?
Wiesz zrob bete i powiesz nam jaki wynik jak bedzie rosla to znaczy ze owulacja najprawdopodobniej sie przesunela..gdybys byla w 7 tyg od okresu i 5 od zapłodnienia to dawno zarodek bys widziala.
Jak nic sie nie dzieje to musi byc ciaza o wiele wiele mlodsza.
 
reklama
reklama
Do góry