reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie

AgaMysia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Wrzesień 2015
Postów
1 310
Witam. Potrzebuję porady bo bardzo się denerwuje. W lutym urodziłam synka i karmie go piersią. Okres dostałam zaraz po połogu. Cykle regularne co 26-28 dni. Problem zaczął się w ubiegłym miesiącu. Otóż okres spóźnił mi się 9 dni. Zrobiłam dwa test ciążowe kilka dni po spodziewanej miesiączce w odstępie 3 dni. Oba wyszły negatywnie. Zaczęłam krwawic 6.11 ale nie tak jak zwykle. Zdecydowanie łagodniej i dłużej. Zamiast 3 mocnych i 2 słabszych dni miałam 6 słabych bezbolesnych. Później był może jeden dzień spokoju i zaczęłam plamic brązowa krwią i tak kilka dni. Przedwczoraj brązowa krew zmieniła się na czerwona i to nie taka okresowa tylko taka bardziej "żywą" bez skrzepow. Miałam też bóle brzucha i krzyżowe. To już w sumie 12 dni krwawienia i plamienia. Od rana próbuje dodzwonić się do mojego lekarza i umówić na wizytę ale narazie bezskutecznie. Proszę o porady. Czy któraś z Was tak miała? Co to może być? Bardzo się martwię że coś poważnego się dzieje.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To moga byc polipy wewnatrz macicy,mialam przy swoim podobne objawy. Zostal usuniety histeroakopowo. Moga to byc tez hormony. Regularne okresy tuz po ciąży nie gwarantuja,niestety,ze wszystko wrocilo do normy.
 
Do góry