reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krwawienie

Dołączył(a)
1 Kwiecień 2010
Postów
4
Miasto
londyn
Witam mam pytanie

Otoż od 4 dni krwawie a to nie jest napewno miesiaczka poniewaz jest za wczesniej i nigdy nie mialam takich sytuacji.

Miesiaczki zawsze mialam regularnie jestem po dwoch ciazach i wykryto u mnie nadzerke.

I mam pytanie czy moze to byc spowodowanie tym ze jak to mowia mogłam sie oberwac??

Mam takie przypuszczenia poniewac zaczełam krwawic w poniedzialem a w sobote i niedziele prawie przesiedzialam z dzieckiem w szpitalu i prawie caly czas go trzymałam na rekach wazy 10 kg ......

Wiec co to moze byc??
 
reklama
Po pierwsze radziłabym iść do lekarza - on da najlepszą odpowiedź.
Po drugie nawet u zdrowej kobiety miesiączkującej regularnie może wystąpić krwawienie śródowulacyjne lub krwawienie śródcykliczne - ale jeśli nie jesteś w temacie to trochę to ciężko wytłumaczyć - w każdym bądź razie jeśli to któreś z tych dwóch krwawień to nie są one groźne dla zdrowia. Ale oczywiście powinien się na ten temat wypowiedzieć lekarz - jeśli towarzyszą temu jakieś nietypowe bóle - nie takie jak zwykle przy @ to pędziłabym nawet do szpitala.
 
wpływ mógł mieć tu również stres (wnioskuję, że był, skoro spędziłaś z maluchem sporo czasu w szpitalu)... ale najlepiej migiem do lekarza!
 
Mam dokładnie to samo :-(
Od trzech, czterech cykli delikatnie krwawilam tak trochę bez sensu kilka dni przed @..Potem pojawiała się miesiączka.
W zasadzie przyzwyczaiłam się już do tego myśląc że taka moja uroda ;-)
Ale kilka dni temu znow mnie to dopadło a do planowanej @ jeszcze prawie dwa tygodnie były.
Poszłam do lekarza. Przebadał mnie, zrobił USG i nic nie znalazł. Powiedział, że w moim przypadku to kwestia progesteronu, którego mam za mało. Przepisał mi Duphaston. Mam zażywać 2 tabl. dziennie od 16 do 25 dnia cyklu i się to wyciszy...Zaleca też wkładkę domaciczną z homonami, która to doprowadzi mnie to ładu hormonalnego (Mirena)
Waham się czy ten Duphaston wykupić, bo jesienią świadomie zrezygnowałam z hormonów. Miałam bardzo silne migreny i bóle głowy. I teraz boję się skutków ubocznych w postaci utycia, mdłości czy rozregulowania gospodarki hormonalnej...Ale wiem też że takie krwawienia mogą byc spowodowane nadżerką. Daj sie obejrzeć lekarzowi a będziesz spokojniejsza...;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry