reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie

Ja miałam ale bardziej plamienia takie mocniejsze niż krwawienie. Też nie wiadomo skąd i dlaczego. W końcu na odczepnego mi powiedzieli, że czasem w terminie kolejnej planowej miesiączki tak jest 🤷‍♀️ (bo się termin mniej więcej zgadzał). Trwało gdzieś koło tygodnia i przeszło.
Też tak mi powiedzieli, termin jest zbliżony do miesiączki, ale trwa już tydzień a miesiączki raczej mam krótsze. No nic zostało mi czekać ✊
 
reklama
Też tak mi powiedzieli, termin jest zbliżony do miesiączki, ale trwa już tydzień a miesiączki raczej mam krótsze. No nic zostało mi czekać ✊
No to tak jak u mnie, zwykle okres trwa gdzieś ok. 4 dni, a plamiłam tydzień, może trochę dłużej. Jeżeli nie widać przyczyn to nie denerwuj się, będzie dobrze :) coś złego byłoby chyba widoczne na usg
 
Jejku musisz się strasznie denerwować...przykro mi. Najważniejsze że nic niepokojącego nie widzą na USG,jedyne co to odpoczywać no i czekać...Powodzenia!!
 
Hej dziewczyny, jestem w 7 tyg ciąży, od tygodnia krwawię, na początku było to mocne krwawienie, teraz to bardziej plamienie. Byłam w szpitalu 3 dni, alw zostałam wypisana ponieważ nie znaleźli przyczyn krwawienia, a z ciążą wszystko w porządku. Przyjmuję duphaston 3x1, ale cały czas martwi mnie ta krew... Wizytę mam w środę. Czy któraś z Was może tak miała?
Ja tak mialam, bralam to co ty, i w koncu plamienia minęły.
 
Do góry