reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie implantacyjne???

Gabi12345

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Styczeń 2022
Postów
209
Hej dziewczyny 14 kwietnia miałam drożność pęcherzyk miał 17 mm gin mówi że we wtorek środę owulacja. Dzisiaj 12 dzień po owulacji wczoraj bardzo blada kreska na teście, ale ból brzucha mniejszy niż na @ i plemienia jak na okres, ale dużo dużo mniej dzisiaj znowu blada kreska na teście czyżby ciąża biochemincza czy implantacja?
 
reklama
Hej dziewczyny 14 kwietnia miałam drożność pęcherzyk miał 17 mm gin mówi że we wtorek środę owulacja. Dzisiaj 12 dzień po owulacji wczoraj bardzo blada kreska na teście, ale ból brzucha mniejszy niż na @ i plemienia jak na okres, ale dużo dużo mniej dzisiaj znowu blada kreska na teście czyżby ciąża biochemincza czy implantacja?
Skoro wychodzi kreska to implantacja już była. Najlepiej zrob betę jutro i przyrost w czwartek i zobaczysz.
 
Hej dziewczyny 14 kwietnia miałam drożność pęcherzyk miał 17 mm gin mówi że we wtorek środę owulacja. Dzisiaj 12 dzień po owulacji wczoraj bardzo blada kreska na teście, ale ból brzucha mniejszy niż na @ i plemienia jak na okres, ale dużo dużo mniej dzisiaj znowu blada kreska na teście czyżby ciąża biochemincza czy implantacja?
Zrobiłaś betę? :)
 
Skoro test wyszedł pozytywny to nie jest to okres.
Ja na bym zrobiła betę.
Właśnie zrobiłam test bo miałam ostatni myślałam, że skoro "okres "trwa już 4 dni to test już wyjdzie negatywny tym bardziej ze tamte testy wychodziły z ledwo widoczna kreska, a teraz... 2 krechy od razu
 

Załączniki

  • 16832296667267025257339033545186.jpg
    16832296667267025257339033545186.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 74
Właśnie zrobiłam test bo miałam ostatni myślałam, że skoro "okres "trwa już 4 dni to test już wyjdzie negatywny tym bardziej ze tamte testy wychodziły z ledwo widoczna kreska, a teraz... 2 krechy od razu
Jutro idę na betę dziewczyny co to może być? Co może się dziać?
 
Właśnie zrobiłam test bo miałam ostatni myślałam, że skoro "okres "trwa już 4 dni to test już wyjdzie negatywny tym bardziej ze tamte testy wychodziły z ledwo widoczna kreska, a teraz... 2 krechy od razu
Krwawienie nie jest dobra oznaką, ja bym zrobiła betę I poleciała do lekarza jak najszybciej. Zbadaj też progesteron może być za niski i temu krwawienie, choć może ktoś bardziej doświadczony podpowie co robić, czy jest sens np jechać na IP w takiej sytuacji?
 
reklama
Możesz mieć niedomoge lutealną a może być to ciąża pozamaciczna np . Na Twoim miejscu biegłabym do lekarza
 
Do góry