reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krwawienia

Weronikax1

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Wrzesień 2020
Postów
46
Hej :)
Sytuacja wygląda następująco, od pół roku nie mam normalnego okresu. Podczas dzisiejszego USG lekarz, a nawet dwóch poinformowali mnie ze macica jest cała w krwiakach. Na jednym i drugim jajniku torbiel, jedna krwotoczna, druga była cięższa od obejrzenia. Czy któras z was była w takiej sytuacji? Przeszukalam pół internetu, nie mogę znaleźć nawet wątku w którym sytuacja nie dotyczy ciąży.
Dodam że krwawiaki już się zdarzały ale były one pojedyczne, jedne się opróżniały, drugie wchłaniały ale nigdy nie było sytuacji że dosłownie cała macica jest w krwiakach.
 
reklama
To lekarz a nawet dwóch nic nie wytłumaczyli, że szukasz odpowiedzi w internecie?
Normalnie bym nie odpisała na ten jakże "miły komenatarz" ale zerknęłam i widzę że masz ich więcej i te niemiłe komentarze na tym forum to Twoja norma wiec tylko Ci napisze że Ci współczuję bo nie wiem jakim trzeba być człowiekiem żeby notorycznie komuś dogryzać. Pozdrawiam :)
 
Normalnie bym nie odpisała na ten jakże "miły komenatarz" ale zerknęłam i widzę że masz ich więcej i te niemiłe komentarze na tym forum to Twoja norma wiec tylko Ci napisze że Ci współczuję bo nie wiem jakim trzeba być człowiekiem żeby notorycznie komuś dogryzać. Pozdrawiam :)
Ja zupełnie nie jestem w tej chwili złośliwa (chociaż nie powiem, poprawiłaś mi tym trochę humor 🤭) po prostu zapytałam czy lekarze nic ci nie wyjaśnili w tym temacie. Wydaje mi się, że to po prostu dużo rzetelniejsze i pewniejsze źródło wiedzy niż internet 😊 a było ich jak sama powiedziałaś dwóch 😊
 
Do góry