reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kremowa kostka myjąca Dove - opinie po teście

Ja także zostalamtesterka kostki myjacej DOVE. Uzywalam dawniej produktow tej marki i bylam zadowolona. DOVE kojarzy mi sie zawsze z tekstem z reklamy „1/4 mleczka nawilzajacego” i przede wszystkim z produktami o delikatnym zapachu, kremowej delikatnej konsystencji Czy po umyciu sie mialam wrazenie ze skora jest nawilzona? Zdecydowanie tak! Do tego ladnie pachniala i byla miekka, nie swedziala Jestem w 33 tc Kazda z nas wie ze skora w czasie ciazy przechodzi nie lada wyzwanie Rozciaganie, napinanie, swedzenie- ktora z nas tego nie zna? Mydelko przy codziennym uzyciu zniwelowalo te dolegliwosci - bynajmniej u mnie Wczesniej do mycia buzi uzywalam zelu- teraz takze ja myje mydelkiem i nie zaluje Ładnie pachnie , delikatnie sie pieni, nie podraznia i nie wysusza :-)
 
reklama
Kostka myjąca Dove jest po prostu genialna! Delikatnie się pieni, nie wysusza skóry, no i pięknie pachnie. Zapach utrzymuje się na dłoniach dłuższy czas. Dla mnie i mojej rodziny jest idealna!!
 
Bardzo się ucieszyłam, kiedy otrzymałam do testowania mydło Dove. Już od dawna używam do mycia żeli pod prysznic, ponieważ zwykłe mydła w kostce bardzo wysuszały moją skórę i miałam wrażenie, że pozostaje po nich osad. Miałam nadzieję, że to mydło zmieni moje nastawienie i tak tez się stało. Po pierwszym myciu ciała czułam, że skóra jest nawilżona i przyjemnie gładka. Nie pozostawia osadu. Ma przyjemny zapach, więc mycie nim to czysta przyjemność. Jak najbardziej zachęcam! :)
 
dostalam juz jakis czas temu, ciezko bylo użyc jej pierwszy raz(uraz do mydla) no ale ok... uzylam i ze tak powiem nie przekonuje mnie w stu procentach, poniewaz czulam sciagnieta mocno skore ale o tyle dobrze ze nie zrobily mi sie suche jak to mowie''placki''tak wiec ok.Zapach jest ok ale milo bylo by poczuc jakis owoc? ;) ogolnie polecam!
 
Jedyne mydło w kostce które używam z przyjemnością. Skóra nie jest wysuszona ani ściągnięta jak to bywa w przypadku innych mydeł. Idealnie sprawdza się także na mojej trądzikowej skórze. Jest bardzo delikatne.
 
Witam,

Przetestowałam mydełko DOVE. Jestem bardzo zadowolona: teraz widzę różnicę między zwykłym mydłem a DOVE. Juz myjąc same ręce mam wrażenie, że DOVE jest bardziej "miękkie" i aksamitne w dotyku, jak również wtedy, kiedy się pieni: zostawia w rękach więcej siebie niż zwykłe mydło (trudno to opisać...).
Mydełko fajnie się pieni, ma bardzo ładny zapach. Po umyciu nie ma się wrażenie ściągniętej skóry, a raczej odżywionej i nawilżonej. Polecam Wszystkim:)

Joanna K.
 
od dawna używam mydła w płynie. miałam złe doświadczenia z "kostkami". gdy nadarzyła się okazja przetestowania Dove, od razu się zgłosiłam. załapałam się na test.
oto moja opinia, naprawdę obiektywna - używam mydełka od tygodnia codziennie do kąpieli.
+ piękny zapach (utrzymuje się na skórze)
+ fajnie się mydli -nie trzeba dużo używać;
+ naprawdę nie wysusza skóry - nawet na buzi! nie muszę używać kremu :)

naprawdę mile mnie zaskoczyło!!!! polecam :) monika :)
warto kupić? testuję i piszę prawdę
 
reklama
Moje dłonie są bardzo zniszczone przez moją pracę aktualną. Mam cały czas do czynienia z wodą, ale kostka myjąca Dove na prawdę mi pomaga, dzięki niej moje dłonie są na parwdę delikatniejsze :)
 
Do góry