reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki - jakie dla niemowlaka?

My w Polsce wypobowalismy Bella Hapy i jak dla nas sa dobre i pewnie bym je kupowala ale tu w Uk ich nie ma,wiec pampersow uzywamy

Buziaczku a Wy uzywacie z Morrisona ? i jak? warto je kupic?a jaka cena?

Huggisy dla nas sa okropne bo robily sie kulki gdy tylko Amelka sikneła:baffled:
ja jak pojade do Pl napewno chce wyprobowac tych pampersa z rumiankiem:tak::tak:
uzywam tych morrisona ale tych pomaranczowych nie niebieskich bo na Blanie sa za duze (maja lekko zawyzona numeracje niz pampers)
warto je kupic sa bardzo podobne do pampersa tylko sa bardziej twarde jak nasika do nich :tak:cena jest o £ chyba tansze albo i troszke wiecej :tak::tak:husteczki morissona niebieskie tez sa super tylko ich uzywam :tak::tak:kupuje 4 opak i starcza mi na miecha :tak: huggies sa wstretne i odparzaja a sa najdrozsze:crazy:
 
reklama
Witam ponownie, poszłam za wasza rada i zdecydowałam sie na wypróbowanie pieluszek rosmanowskich i jestem bardzo zadowolona zwłaszcza z ceny( ja mam 2 dzieci na pieluchach) Filip może miec jedna pieluszke nawet 3-4 godziny i jest ok, zadnego uczulenia nic. Chusteczki nadal pampersy. No i oczywiście na noc tez pappers, tak dla pewnosci. Pozdrawiam
 
Madzia - ojejkus jestes pierwsza chyba tu Lipcowka ktora ma juz nastepna Dzidzie:-) ojejus super...gratuluje....ja juz chba tesknie za ciaza:laugh2: i juz chba bym chciala tez nastepnego Dzidziola:tak: co prawda nie wiem jakbysmy sobie dali rade hehhheee...bo sami tu,moja mama juz niestety wyjezdza do Polski i bedziemy musieli dawac sobie rade jakos.....ale mimo wszystko Dzidzia napewno bedzie tylko pewnie gdzies za roczek....
pozdrawiam serdecznie


A ja kupiłam dzis pampersy,całe wielkie pudło Jumbo i co:angry: pomylilam rozmiary i wziełam 4 zamiast 4+ kurczaki:baffled: bede musiala oddac bo te za ciezko mi sie zaklada,sa troche przymale,ale najgorsze jest to ze na wieksze zakupy jezdzimy do wiekszego miasta wiec\ jest kawalek drogi.....och gdzie ja mam głowe....
 
Przetestowaliśmy pieluchy z tesco (te unisex). Według mnie są ok.:tak: Ale jest jeden minus, dla którego nie będziemy ich więcej kupować. Otóż w miejscu, gdzie jest ściągacz na pleckach, u Grzesia pojawiło się uczelenie, albo potówki, bo w tym miejscu miał wilgotne plecki.:baffled:
A dzisiaj kupiliśmy tańsze pappersy "sleep&play". Zobaczymy jak te będą się sprawować.:confused::-)
 
Przetestowaliśmy pieluchy z tesco (te unisex). Według mnie są ok.:tak: Ale jest jeden minus, dla którego nie będziemy ich więcej kupować. Otóż w miejscu, gdzie jest ściągacz na pleckach, u Grzesia pojawiło się uczelenie, albo potówki, bo w tym miejscu miał wilgotne plecki.:baffled:
A dzisiaj kupiliśmy tańsze pappersy "sleep&play". Zobaczymy jak te będą się sprawować.:confused::-)
Blania tez miala cos nie tak po tych tesco ...chyba odparzona pupcia:crazy:
nie maja gumki te sleepy i to jest kicha i sa takie dziwne dla Mnie przez to :sorry2: a tak po za tym ok -brak dzdzownicy:rofl2:
 
Po parodniowym testowaniu Sleep&play ;-) uważam, że się ok.:tak: To prawda, że nie mają elastycznych boków, ani wstawki z tyłu, ale takie były kiedyś i zwykłe pampersy -za czasów Maćka. Dopiero później zrobili elastyczne boczki i dodali zielony nawilżający pasek.:tak:
A z różnic zauważyłam, że są cieńsze, jakby miały mniej wkładu absorbującego, ale nie zauważyłam, żeby przeciekały.:no:
 
reklama
Ja mam to szczęście, że mojemu dziecku jest absolutnie wszystko jedno, jaką pieluchę mu się włoży - byle tylko była w odpowiednim rozmiarze. Przerobiliśmy już wiele rodzajów i nie objawiło nam się żadne uczulenie, po prostu kupujemy te pieluchy, na które jest promocja, albo te, które znamy.
Dotychczas nie było pieluch, które by nam się jakoś strasznie nie sprawdziły.
Aktualnie używamy Pampersów Active Baby, rozm. 5, trochę jeszcze przyduże, ale jak małż kupował to nie było 4+.
 
Do góry