reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do galerii naszych maluszków :-)

reklama
winki Alex wyglada super i jakie swietne zdjecie na tym lozu on taki malutki sie wydaje na takim wielkim lozku :-D sliczny jest :-)No i jak slicznie juz trzyma glowke :-)
Ewa87 Sandrunia wyglada uroczo a jak sie slicznie usmiecha,podobna jest do braciszka :-)
ewika ale super trzyma smoka Twoja niunia,tak swiadomie juz,sliczna jest a pierwsze zdjecie z jezyczkiem jest boskie :-)
Anek sliczna jest Zosienka a jak sie patrzy w obiegtyw i jaka powazna jest :-)
Alfa Milenka wyglada cudnie w tej sukience jak ksiezniczka :-) a jaka ma bujna czyprynke,slicznotka kochana :-)
Katerinka Patrycja ma sliczne oczeta,takie duze :-)
lillydelux Julcia wyglada bosko a porownanie z raczkami jest swietne :-) ale jakie ona robi boskie miny,slicznie wyglada :-)
Niuniunia Wiki wyglada uroczo,jak ona sie slicznie usmiecha i tak fajnie trzyma glowke juz,no i te jej oczka boskie :-);-)
 
winki świetne fotki, na takich zdjęciach widać jak małe są nasze słodziaki :-)
ewa Sandra podobna do brata :tak:
ewika ach te uśmieszki, rozbrajają :tak:
anek słodki spacerkowy śpioszek skąd ja to znam? :-)
alfa prawdziwy aniołek
katerinka śliczny golasek
lily fajna dziewuszka, u mnie też gondolka się kurczy ;-)
niuniunia śliczna ta twoja śmieszka, a jaka kudłata niedługo będziesz warkoczyki zaplatać :-)
sabrina mały przystojniak z Samiego
 
Śliczne słodziaki te dzieciaki - nawet się rymuje!!
Ja swojemu nie mogę złapać uśmiechu bo jak robię zdjęcie to patrzy w aparat i poważnieje!!Skubaniutki jeden!!
 
Kochane zagląda lam na bieżąco do galerii ale jakoś nie zabrałam się za komentowanie, więc zrobię to teraz hurtowo:-):-)

Ankusch Martynka jest rozkoszna!! ślicznie wygląda w tej sukieneczce!!
Winki Twój synek wygląda super!! Wydaje się taki malutki na tym wielkim łożu!!!! Słodziaczek kochany:-)
Ewa macie śliczne dzieci!! Sandrunia jest kochaniutka!! A Kacperek taki do ukochania;-)
Ewika malutka jest prześliczna!!! I jak ładnie tego smoka złapała! To świadomie??? czy tak sie akurat udało??
Anek Zosieńka wygląda cudnie!! Widać ze lubi spacerki;-) I wcale nie wygląda na chłopczyka na tych dwóch zdjęciach!!
Alfa Milenka jest śliczniutka!! Wygląda bardzo pięknie w tym ważnym dniu!!
katerinka Patusia jest bardzo podobna do Ciebie!! Śliczne jesteście obie!! Ale ma fajnego kokocika na czubku głowy:-)
Lilly Julcia jest prześliczna!! I rzeczywiście w tej gondoli wygląda na bardzo dużą dziewczynkę!!!
Niuniunia Wikusia jest cudna!!1 Ten uśmiech- no pierwsza klasa!! Macie przesliczną córunię!!!
Ssabrina Sami jest przeuroczy, nie mogę się na niego napatrzeć!! A wystroiłaś go Mama jak na mega podryw!!!
margo Lenka jest śliczniutka!! jak ładnie pozuje do zdjęć:-)

Dziewczyny te nasze bąble tak ladnie rosną że aż miło patrzeć!! I mają już takie mądre spojrzenia!!!
 
reklama
Do góry