reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Ale się nam dziewczyny pochorowały....

Zużaczku nie zazdroszczę nocki a myślałam,że ja miałam beznadziejną,w sumie to u nas w minionym tyg na zmianę jedna spokojna a druga hardcore:no:
Teraz dogorywamy po wekendowej jelitówce,paskuctwo długo trzyma.

Kalinka mam prosbe,jak masz nr tl do pani alergolog,o kt niedawno pisałas pozytywnie,to napisz mi proszę na priva,oczywiscie jak znajdziesz na to siłę.

Co do szpitali,ja też jestem ofiarą warszawskiej i moje dziecko tez zaliczyło niedotlenienie okołoporodowe,miałam wskazania do cc ale postanowili poczekac kilkanascie godz bo akurat w nocy nie było całego kompletu lekarzy do zabiegu.
Warunki na połogu nie sa w porządku,ale personel paskudny.Na porodówce odwrotnie.
Jeżeli myslisz o państwowym załatw sobie dobrego lekarza,połozna i w razie czego rozpychaj się łokciami.
 
reklama
Dzieki dziewuszki kochane jestescie,a ja wezeme za i przeciw.Wiem ze to wszystko zalezy przy naturalnym od poloznej przy c.c od lekarza.Nie jest to moja pierwsza ciaza to jest trzecia,ale dwie corki rodzilam w szpitalu publicznym( tam mozna rodzic w wodzie)w Niemczech a u nas luksus prywatny i nie poruwnujmy systemow bo nie warto.Jestem w Polsce od dwoch lat i tyle rzeczy sie nasluchalam ze nic mi sie nie chce tam nikt nie slyszal zeby kobieta dluzej od dwoch godzin rodzila nie ma boli partych konczymy c.c.Ale coz muze cos wybrac????????Dzieki za wszystko
 
Na choroby sa dwa sposoby albo RumJanek albo dla niepijących okłady z kota:
wielkanocne pisanki-mruczanki
DSC06682.JPG


DSC06681.JPG
 
Zuzaczku ty czytasx mnie jeszcze? napisz, brak mi twoich uwag krytycznotworczych!Wchodzę w decydujaca fazę formowania Druzyny!10 wyruszy na poszukiwanie, kto nimi zostanie, ho ho/ Napisz swoje typy. :-)
 
Kalina oczywiście, że czytam. jak ostatnio wchodziłam to nic nowego nie było - bo śmierć medyka przeczytałam już dawno...
Kurcze, wszystkie laski za MOIM Eidanem biegaja...wrrr.
A Asbjorn Cymriańczyk od razu mi się z Conanem z Cymerii skojarzył.

o jest nowy rozdział!!
 
Obiecane dane, nie piszę na priva, bo sa ogolnodostepne w internecie:
Por. Alergologiczna dr med. Anna Maria Rogalewska - umowa z NFZ
ul. Sienkiewicza 79a rejestracja lok. 303
15-950 Białystok

tel. 085 654 54 54

Zużaczku, są DWA nowe rozdziały:-)
 
Zuzaczku czy to wszytsko twoje pomysly wlasnie bylam na tej stronie, podobaja mi sie te grafiki na pewno cos zamowie, dla siebie.
Masz pomysl na prezent na komunie???????????????????
 
reklama
Kalinka dziekuję bardzo za namiary,jutro zadzwonię.
Twórczo chorujesz...leżysz w łózku z laptopem?

Zużaczku te z kotkami mruczanki sa milusie

Pozdrawiam lutowo:-)
 
Do góry