reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dzięki Kasia :-) Chodziło mi o ten Pentaxim. Sprawdzałamcenę faktycznie nie ma róznicy z Infanrixem. U nas nie było odczynów poszczepiennych. Jak chodzi o pneumo to zaszczepie Prevenarem (sprawdzony na Zuzce, dodatkowo mam go taniej od koleżanki, ktora jest przedstawicielem). No i poza tym moje młodsze dziecko też bedzie żłobkowe, więc nie chcę czekać do ukonczenia 2 lat...
Dzięki za info o Pentaximie :-)

zasmarkana mamo :-) mój mąż jest hokeistą (choć jak porównuje gaże wolałabym, żeby był kopaczem ;-)). Kiedyś grał w Stoczniowcu Gdańsk (stad mój pobyt na tym wątku, w GD urodziła sie też Zuzka) ale niecałe 3 lata temu wróciliśmy do domu - na Śląsk.

co do textów Zuzki - poczekajcie - niedługo same bedziecie sie czerwienic. Dzieciarnia ma ma takie pomysły, ze czasem wymiekam... (na codzien słyszymy z mężem "dzieciaki! Idziemy!" a babcia "dziewczyno daj te kluski" itede....)
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc dziewczynki:) dzieki za gratulacje;) tyż po nowym roku bede juz z cócią:)
co do wypiekow-dziekuje za przepis-wyglada swietnie. chetnie wyprobuje.
teraz biore sie za sprzatanie-ciagle syf-bo antek wyciaga wszystkie buty i w nich chodzi-juz nawet szuka do pary hihihi.. co do inncyh rzeczy, to w srode rano beda u mnie rodzice wiec musze umyc lazienke toalete itp...

Antek wczoraj od 20 wymiotowal,wiec mam jeszcze pranie do zrobienia. to niestety nawot refluksu. ehh zwiekszylam dawke lekow i zobaczymy co bedzie dzisiaj.
 
A dobry dobry :-) Jeszcze lepszy byłby gdyby słonko chociaż na chwilkę wyjrzało.

Marta - gdzie Cię wywiało? :-p

Ania - super ta krótka fryzurka, uwielbiam odważne kobiety :-D

Dziuba - jak się posuwają sprawy mieszkaniowe?

Buziaki dla naszych bobasków trójmiejskich, brzuszków i mamusiek :rofl2:
 
:-)Wlasnie sa takie tuniczki urocze ;D

Ja w ciazy czesto ubierałam jakies ładne dopasowane sweterki, leginsy i kozaczki, na plaskim badz oalusim obcasie. ;D

wysprzatalam mieszkanie . Wiec mozecie wpadac na kawe lub herbate :-) a mam takie pyszne :tak:

Fabian spal 2 godzinki ;D
 
Cześć Dziewczyny

Ja na moment wieczorem więcej napiszę...
Spadłam do tyłu ze schodów i jest już w miarę ok,ale ciężkie przeżycie :-( :eek:

Witam nowe mamusie :-D
 
czesc kobietki. ja milcze bo mam sajgon. w nocy w ogole nei spalismy-bo malutki mial goraczke i kszel. plakal cala noc. rano biegiem do lekarza no i tak jak przypuszczalam. zmiejszona dawka lekow na refluks spowodowala ponowne zalanie tescią z żoładdka-płus i oskrzeli. zrobilo sie zapalenie oskrzeli i klops. wrocilismy do wiekszej dawki lekow no i jesli do jutra sie pogorszy to musimy antybiotyk wziac. poki co 5x na dobe inhalacja i nurofen. ehhh.. niby przywyklam do tych zapalen oskrzeli ale mlody jest co raz wiekszy i inhalacje juz nie tak latwo z rana zrobic.. :confused2: zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja

pozdrawiam:rofl2:
 
reklama
No więc weekend przeleżałam poobijana,bo w piątek spadłam ze schodów.Jeszcze się barierki zdąrzyłam złapać no i zaliczyłam mocne uderzenie w krzyż...Głowa cała chociaż dała mi do wiwatu teraz też boli ale już nie wiem czy to przez upadek czy ciśnienie,bo Grześka też głowa boli...
Jeden plus tego to taki,że mam męża w domu do czwartku bo wziął urlop...
Oliwia broi w drodze nadal górne dwójki...Dzisiaj cały dzień mówi ta ta i czeka aż Grzesiek na nią spojrzy.Gdzie nie pójdzie to woła ta ta :-) Oczywiście tatuśko wniebowzięty jest :)

Dzisiaj przyszły zaproszenia na ślub i powiem Wam,że dziwnie to wygląda bo mamy z Grześkiem te same nazwisko :-) W ogóle dziwnie jakoś,bo już mam męża i ślub bierzemy...W piątek pewnie przyjdą zaproszenia na chrzest Oliwki i można wysyłać :-)

Zmykam bo mała się obudziła...

cmokusie
 
Do góry