reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

a to zdjęcia z chrztu, tylko niektóre, bo na resztę jeszcze czekam:wściekła/y:

6wokfw8.jpg
 
reklama
Witajcie:) ja juz u rodzicow. przez jakis czas mniej bede pisac, ale po powrocie do Gdyni nadrobie. Antoś kopal mnie cala noc..a ja usycham z tesknoty za Janeczkiem.. byle do marca.. pozniej bede najszczesliwsza kobieta na ziemi..


pozdrawiam wszystkie kobietki
 
Cześć dziewczyny!

Ale żałuję, że nie mam czasu na pisanie z Wami...Zazdroszczę Wam tego, że tyle czasu możecie spędzać ze swoimi pociechami, NAPRAWDĘ!!! choć czasem już nie macie siły...Ja ostatnio mam wrażenie, że tylko pracuję...Chyba mam dziś jakiegoś doła z tego powodu, bo dziś oczywiście też jestem w pracy (niedziela handlowa)...Z córką widuję się tylko z rana lub wieczorami, kiedy ją usypiam...i w wolne weekendy...Już nie mogę się doczekać świąt, bo mam 5 dni wolnych i 4 dni w okolicy sylwestra:-) chyba nie będę wiedziała, co z tym wolnym czasem mam zrobić:-p;-)Zaległości na bb nie nadrobię, wybaczcie. Kompa odpalam sporadycznie...
Wszystkim solenizantom, jubilatom życzę zdrówka i przede wszystkim dużo radości z bycia dzieckiem:tak:
Mamusiom budującym się możliwości szybkiego wprowadzenia się na "włości", a wszystkim foremkom i ich rodzinom UDANYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SZAMPAŃSKIEJ NOCY SYLWESTROWEJ!!! Oleeeee....
Buziaki
 
Witam laseczki:-)
Pomimo, że jestem tu na wątku od niedawna przyzwyczaiłam się doWas. Jednak w ostatnich dniach pojawiły się 2 nowe lokalne wątki. WildWind - mamuśki z Gdyni oraz JolaDra - koleżanki z trómiasta - Nowe czy coś w tym stylu. Widocznie dziewczyny poszukują odpowiedniego dla siebie klimatu. Z moich obserwacji wynika, że do tej pory trójmiejski wątek skupiał i stare mamuśki i te świeżo po porodzie, starające się również, dziewczyny ze wsi i miasta, budujące się i wynajmujące, także te co mają psy, koty jak też te co nic nie mają i jakoś się tu kręciło. Ale może faktycznie zrobiło się ciasno? Nie przeszkadza mi to, że mogłabym mieć dzieci w wieku wielu piszących tu mam. Postarałam przełamać się i wejść w klimat tego forum. Nie założyłam wątku - stare baby z trójmiasta łączcie się. Wobec tego proszę, aby nowe koleżanki odwiedzające to miejsce spróbowały do nas dołączyć bez większych obaw o utratę tożsamości. Każda może znaleść tu coś dla siebie.
Pozdrowienia dla wszystkich trójmiejskich mamusiek:-):-):-)
 
Alga - święte słowa!
proponuję założycielkom tamtych wątków zwrócić się do moderatorów z prośbą o połączenie wątków, po co mnożyć nie potrzebnie tematy?:-)
 
witajcie.
co do poruszonego tematu, to ja też niedawno dołączylam i zyję:tak::tak:trzeba się dać ponieść "fali" i samo z siebie wyjdzie dołączenie do towarzystwa;-)nie ma tu przecież rządzących i podwładnych.....cyba hi, hi, hi:-D:-D:-Dkto chce niech dołancza a kto chce niech pietrzy nowe wątki:tak::tak:
pozdrawiam i zyczę wam milego dnia, i uciekam sprzątać, bo ostatnio się obijałam:no::no:co za żona ze mnie....:-):-):-)
 
mi się w ogóle wydaje żę łatwiej się połączyć w już istniejącym wątku niż zakładać nowy od "zera"..
mama w boju - zazdroszczę czasu na sprzątanie... Świetne fotki ze chrztu:tak::-)
gosiaczek - nie napisałam Ci, że kuchnie masz super:tak::-):-) takie szafki mi się właśnie podobają:-)
 
reklama
Ivi - bardzo dziękuję, fotki są z bałaganem za który przepraszam ale były robione chyba zaraz po zmontowaniu kuchni i po obiedzie i jeszcze wszędzie był bałagan, dałam Ci namiary na tego gościa od kuchni więc spróbuj ja Go polecam, zrobił mi dokładnie to co chciałam.
A co do tematu o nowym wątku, zgadzam się z poprzedniczkami, ja też niedawno dołączyłam,
i uważam że tu jest super.
 
Do góry