reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Cześć
Bardzo bym chciała żeby to fasolka mi się w brzuchu kręciła.
Dziś mam w planach mega zakupy i od poniedziałku zamykam się w kuchni, mam nadzieję że zdążę ze wszystkim.
Posprzątane już mam, uff.
Miłej soboty dla wszystkich.
Pa
 
reklama
witajcie serdecznie...
co za paskudna pogoda:no:po prostu mnie zniechęca, do czegokolwiek....
gosiaczek:tylko sie nie przemęczaj, za bardzo;-)miłych zakupow. may wczoraj kupiliśmy dla mamy meza prezent pod choinkeę:tak:

miłego dnia dziewuszki;-)
 
Cześć dziewczyny!


Martka, wielkie gratulacje dla Michasi!!!
Agnieszka 81, to Kuba i Jula mają urodzinki w tym samym dniu:-D:tak:STO LAT
Abeja, nawet nie wiesz jak zazdroszczę Wam własnego mieszkanka.A Zuzia straaaasznie wyrosła.pamiętam, jaka była malutka:happy2::happy2:
Gosiaczek, trzymam kciuki;-)
Mama w boju, ja też lubię praktyczne prezenty. a najbardziej te, ktore są tanie. hehe, świnia jestem:-D ale generalnie chodzi mi o to, zeby kupić coś potrzebnego (a nie bubel) za rozsądną cenę
Wild Wind, dużo zdrówka dla przyszłego dzidziusia:happy2:współczuję męża marynarza- ja sama pływałam jakiś czas i wiem jak może męczyć tęsknota za bliskimi..
Anulka, pozdrów męża-))

kulka, wiem, rozumiem. Fajnie tk wszystko sobie szykowac, ale kasy idzie - glowa mała. No i mase spraw i załatwiania. No i faktycznie wychodzi taniej niż wynajem i płacisz za swoje.
Przemyslcie temat - nieruchomosci leca troche w doł, moze warto cos poszukac??
Mam jednak nadzieje, ze dobrze sie Wam mieszka w "naszym" mieszkanku :-) (pomijając gołebie):-D
 
dziewczynki wklejam fotki z wczorajszej imprezki:-) suuuper było, miało być skromnie a impra się zrobiła do drugiej w nocy :szok::-D dzisiaj zamiast sprzątać i szykować się do świąt to kacyka leczymy:baffled::baffled::baffled::baffled:
 

Załączniki

  • Obraz 004.jpg
    Obraz 004.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 30
  • Obraz 009.jpg
    Obraz 009.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 16
  • Obraz 019.jpg
    Obraz 019.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 30
  • Obraz 024.jpg
    Obraz 024.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 17
  • Obraz 025.jpg
    Obraz 025.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 23
Tort był ładnie zrobiony....ale jak rok temu:no: nawalili alkoholu że gorzki był :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:A mój brat jak zamawiał to zastrzegł,że ma być bez a baba mu na to,że śmietankowy zawsze jest bez:no: ostatni raz u nich kupowaliśmy:wściekła/y:
 

Załączniki

  • Obraz 026.jpg
    Obraz 026.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 18
Agnieszka, super że imprezka się udała:tak:Kuba wygląda na zachwyconego. Patrząc na wasz tort pomyślałam, że jutro chyba też walnę jakiś napis na swoim. chociaż nie wiem jeszcze jak-) pewno koślawy wyjdzie-)

Abeja, GOŁĘBI TO TU JUŻ NIE MA:ninja2::ninja2:a co do kredyciku to myślę cały czas, ale muszę troszkę zwiększyć dochody.:cool2:
 
Dziewczyna ja normalnie za Wami nie nadążam. Od klawiatury się nie można oderwać bo wypad z obiegu:-D:-D:-D:-D.
Gosiaczek, życzę Ci tej fasolki :tak:, podrzuć trochę śniegu bo u mnie nadal błocko.
Agnieszka, spóźnione życzenia dla Kubusia:-). Torcicho wygląda apetycznie.
Martka, fajnie że jesteś. Bez Ciebie jest trochę pustawo na BB, ale to jest moje subiektywne odczucie, więc nie bierz sobie moich słów za bardzo do bańki.
Co do prezentów - przychylam się do większości. Praktyczny i ...tani;-);-);-).
Ja niedwno kupiłam swojemu staremu(znaczy się mężowi, ale stary to on też jest) nowy portfel. Na allegro pisali że skóra, ale chyba zapomnieli dodać że ekologiczna:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: więc było mi trochę głupio, jednak mężuś cieszył się jak gwizdek bo w środku znalazł specjalnie dla niego zrobine zdjęcie ślicznej żonki ( o mnie mowa ) i 2 synków. Po choinkę dostanie corega tabs i toyotę corollę verso (narazie na obrazku):-D:-D:-D. Uwielbiam robić mu kretyńskie niespodzianki:-D
 
Wiajcie Imprezowiczki;-)
no, cóż u mnie to nawet grama śniegu nie ma:baffled:w sumie szkoda, ale jest 1 plus nie ma pluch do okoła...bo u nas z uroczego śniegu robią, zwyklą pluchę przez ta sól:wściekła/y:
u nas trochę kichająco i biegunkowo-przynajmniej u mnie:no::no:mężuś w szkole, więc sama dziś na stanowisku jestem...mam nadzieję, ze nie zwarjuję dziś:-(
tak patrze za okno, i tak mi tęskno za ładną pogodą:-:)-:)-(
dobra już nie smęce...
aga:cieszę się, że impreza wam się udała;-)
milego dnia wam życzę
 
reklama
Do góry