reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

aga całe szczescie że wam sie nic nie stało normalnie dzieki Bogu :szok:Marta ,ten podład kosztuje około 70 zł.wiec drogo ! kuzwa jestem wk.....iona bo myjac sie wyleciał mi kolczyk z nosa ,a włozyc już go nie włoze bo jest tak jakos zawinięty i boli mnie .jutro jade do tego salonu co mi przekłuwali i moze założy nowy ,:crazy:jestem zła ,bo cieszyłam sie nim niecałe 2 tygodnie!:crazy:
 
reklama
WITAM
U nas słonko świeci, jest całkiem miło, alw my siedzimy w domu, mała ma jeszcze katar a ja wszystko na raz...Michalina nie ocieszona że jej nie przytulam i nie całuje, ale nie chcę jej zarazic i wymyslam jej zajecie byle jak najdalej ode mnie, własnie siedzi w łazience i myje ręce od 20 minut hehehe
ugotowałam gar buraczkowej, drugie juz prawie gotowe, chata wysprzatana. mam spokój na dziś:cool2:

Miłego dnia
 
agnieszka cale szczescie ze wam sie nic nie stalo
no i nie bagatelizuj tych boli kregoslupa ... jak nie przejda idz z tym do lekarza ...

pamietam ze ja po takiej stluczce (wjechali mi w tylek) niby nic nie mialam ale nastepnego dnia zaczela mnie pobolewac reka a jak spuchla po 3 dniach i poszalm do lekarza to okazalo sie ze zlamana ... nosilam przeciez gips przez 6 tygodni ...
 
Cześć dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
u nas też śliczna pogoda :tak::tak::tak:Kubuś z Krzyśkiem szaleją na dworze a ja szykuję obiadek trzymając kciuki bo dzisiaj operacja malutkiej Mai Błońskiej -nie wiem czy śledzicie ten wątek na niemowlakach :confused: była akcja zbierania pieniążków na operację, no i dzisiaj wszystko się rozstrzygnie :-:)-:)-(albo będzie żyła albo...nawet myśleć nie chcę:-(

A mnie po tej kraksie wczorajszej dzisiaj głowa pęka i plecy bolą :-(może powinnam się przejść do lekarza:confused: cholera wie czy mi się coś nie poprzestawiało:baffled:
Po południu do mojej mamy mamy jechać na gar bigosu:-D:-D:-D
Miłego dzioneczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mama w boju a gdzie obiecane fotki?????????:confused::blink::sorry2:
 
więc moż dziś dam radę:tak:
agnieszka jak tak czytam ten opis ząbków Twego synka, to coś mi się wydaje, że my też będziemy musieli się udać do dentysty.....:wściekła/y::wściekła/y:więc jak możesz to prześlij mi na prv, namiary do tego dentysty.

dziś, bardzo się zdziwiłam, bo 6 list składałam wniosek, o wydanie małej zaśw. o niepełnosprawności, powiedzieli, że decyzja kiedy będzie jej komisja, może być dopiero za 1,5 m-ca...a tu niespodzianka:-)mamy date juz na 4.12. jestem naprawde mile zaskoczona:-):tak:
 
Martka 79, czy mogłabyś mi również wysłać instrukcję do wklejania fotek, też się chce pochwalić dzieciaczkami.
Anulka, fajnie że podzieliłaś się z nami opinią na temat podkładu.Ja też chcę być piękna :tak::tak::tak: więc mam nadzieję, że uda mi się go jutro kupić. Mógłby trochę mniej kosztować, ale przecież na stare lata nie będę oszczędzać na wyglądzie:-) zwłaszcza, że w sobotę ide na wesele i wcale się nie cieszę bo po porodzie mam 13 kg nadwagi:wściekła/y:. Dobrze, że na dworze pzrymrozej, bo normalnie bym sie w szpilkach w asfalt wtopiła. Pa.
 
reklama
Do góry