reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłucie w jajniku we wczesnej ciąży

Elencza

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Luty 2020
Postów
5 473
Dziewczyny, jeszcze raz proszę Was o pomoc. W pierwszej ciąży nic mi nie dolegało, nie mialam żadnych objawów ciąży. Teraz.. Ostania @ 11.06. W sobotę pierwszy test ciążowy, dziś byłam na becie (1244). Ale od kilku dni kłuje mnie jakby jajnik. Nie mocno, sporadycznie, ale codziennie choć przez chwilę czuje to dziwne uczucie (nie wiem w sumie czy to jajnik, bo nie czuje nic, nawet na owulacje), ale kłucie nisko z boku niepokoi.
Wizytę mam w czwartek, wtedy też powtórzę bete.
Ale powiedzcie, czy to normalne czy coś jest nie tak?
Pierwsze skojarzenie- pozamaciczna, ale nie jest to jakiś dotkliwy ból, taki raczej dyskomfort. No i raz na jakiś czas. Zero plamień, upławów.
Przesadzam, co..?
 
reklama
Myślę, że to nic groźnego, ale wszelkie wątpliwości rozwieje lekarz. Ja mam super lekarkę bo o każdej porze dnia mogę zadzwonić i odpowie na wszelkie moje pytania. Dziewczyny pisały, że przy tak wysokiej becie nie będzie już takiego przyrostu, więc może lepiej nie stresować się tak ta beta. Ponoć takie kłucia są normalne na początku ciąży.
 
Przesadzasz 😅 ja obecnie 8+5 a kłuje mnie ciągle a to jajnik raz jeden raz drugi i w macica też także to normalne, wczoraj byłam u gina i dzidzia ma się świetnie także uważam, że kłucia są całkiem normalne tak samo jak ciągnięcia czy jakieś lekkie bóle 🤗
 
Dziękuję! No właśnie to nie jest lekarka, która prowadziła moją pierwszą ciąże, tylko nowy lekarz, to będzie pierwsza wizyta. Poczekam spokojnie, nie warto się denerwować. Dziekuje serdecznie!
 
Dziękuję! No właśnie to nie jest lekarka, która prowadziła moją pierwszą ciąże, tylko nowy lekarz, to będzie pierwsza wizyta. Poczekam spokojnie, nie warto się denerwować. Dziekuje serdecznie!
Wydaje mi się, że jak zadzwonisz to mimo, że nie jesteś pacjentką danego lekarza, to i tak uzyskasz poradę. Przynajmniej ja tak właśnie miałam :)
 
reklama
Porada za darmo przez telefon? To nie wszędzie tak działa, tym bardziej, że często telefon odbierają recepcjonistki lub położne itp...
No właśnie.. Duże miasto, ale w sumie spróbować mogę :)
Ale przy rejestracji odebrała Pani z recepcji, nie wiem czy miałaby takie kompetencje..
 
Do góry