reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłucie w głowie

Pola2212

Aktywna w BB
Dołączył(a)
27 Maj 2021
Postów
94
Czy któraś z was przechodziła podobne bóle? Od 3 tygodni mam punktowe kłucia w głowie, w zasadzie po jednej stronie głowy (prawa skroń, czoło, potylica) kłucia skupione w jednym miejscu, częste i codzienne, tkliwość w tych obszarach (32 tydzień ciąży). W zasadzie wszystkie badania w porządku i nic nie wykazały, a zbadałam co tylko mogłam.
 
reklama
Czy któraś z was przechodziła podobne bóle? Od 3 tygodni mam punktowe kłucia w głowie, w zasadzie po jednej stronie głowy (prawa skroń, czoło, potylica) kłucia skupione w jednym miejscu, częste i codzienne, tkliwość w tych obszarach (32 tydzień ciąży). W zasadzie wszystkie badania w porządku i nic nie wykazały, a zbadałam co tylko mogłam.
Prawdopodobnie masz migrenę ,ja ją przechodziłam w każdej ciąży
 
Możliwe, że jest to coś na tej zasadzie. Najważniejsze by nie było to nic groźnego chociaż miałam już masę badań i jedyne co obstawiają, to właśnie nerwobóle od kręgosłupa szyjnego.
Ja przy pierwszej ciąży miałam tak silną migrenę że trafiłam do szpitala ,spędziłam tam pięć dni ,bo tyle trwała migrena ,a lekarze nie wiedzieli co mi jest stawiali różne diagnozy ,jak mi przeszło to wypuścili do domu z jedną wielką niewiadomą co to było,że to migrena dowiedziałam się później od koleżanki ze szpitalnego łóżka ,ona też ja często miewała,w pierwszej ciąży miałam migrenę do 12 tyg w drugiej ciąży migrena pojawiła się po 12 tyg i trwała 3 miesiące a w trzeciej ciąży pojawiła się pod koniec ciąży dopiero
 
reklama
Ja przy pierwszej ciąży miałam tak silną migrenę że trafiłam do szpitala ,spędziłam tam pięć dni ,bo tyle trwała migrena ,a lekarze nie wiedzieli co mi jest stawiali różne diagnozy ,jak mi przeszło to wypuścili do domu z jedną wielką niewiadomą co to było,że to migrena dowiedziałam się później od koleżanki ze szpitalnego łóżka ,ona też ja często miewała,w pierwszej ciąży miałam migrenę do 12 tyg w drugiej ciąży migrena pojawiła się po 12 tyg i trwała 3 miesiące a w trzeciej ciąży pojawiła się pod koniec ciąży dopiero
Mnie też bolała głowa na samym początku ciąży, ale teraz to są tylko takie kłucia punktowe i promieniujące. Rownież byłam w szpitalu, miałam nawet rezonans głowy, nic nie wykazał.
 
Do góry