reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub Mamy w Krakowie

To niech w jeden wtorek Twój mąż zrobi wyjątek ;)
idzie wiosna więc jak pogoda się poprawi to z pewnością zaczną się jakieś spacerki w ciagu dnia.
 
reklama
Drogie Mamy
Zainteresowane spotkaniem się z nami w jakiś miły wtorek informuję, że od najbliszego wtorku zmieniamy miejsce spotkań. Całkiem niedaleko dotychczasowego miejsca, bo naprzeciwko!
Mięta
ul. Krupnicza 19a
wtorek godzina 19.00.

Stolik w sali po prawej stronie przy czerwonej kanapie.

ZAPRASZAMY!
 
hej dziewczyny ja od dawna już na BB ale zawsze te krakowskie wątki szybko nam tu umierają moze z racji ładnej pogody ktoś chętny np na spacer w okolicach rynku, z dzieciakami tak około 16?

Chętnie poznam kogoś nowego:-) moje maleństwo ma juz 4 latka:tak::szok: moze sroda?
 
Witajcie Krakowskie mamusie:-)
Widzę,że mało kto tu pisze i zaglada dlatego chce wam zaproponować strone brzuszek.net -mamusie z krakowa i okolic-reaktywacja ZAPRASZAM do pisania:-)
POZDRAWIAM
 
hej dziewczyny.ja chetnie sie przylacze do spotkan krakowskich mam.jestem tu nowa(zarowno na forum jak i w krakowie) i troche mi samotnie.mieszkam na ruczaju.moze ktoras wybralaby sie na spacer albo na kawe z maluchami?
pozdrawiam
 
Dzieki wielkie.Stawie sie na pewno,tylko nie w ten wtorek,bo wyjezdzam na ponad 2 tygodnie i bede z powrotem w krakowie w maju.Czy spotkania odbywaja sie w kazdy wtorek?To bym sie zjawila po powrocie albo napisze jeszcze wczesniej,zeby sie upewnic czy na pewno jt spotkanie...
pozdrawiam
 
Tak, spotkania odbywają się w każdy wtorek o 19.00 w Mięcie na Krupniczej. Stolik przy czerwonej kanapie w sali po prawej stronie :) chyba, że zrobi się cieplej i może zrobią jakiś ogródek na zewnątrz, ale żaden problem nas znaleźć ;-))

Czasem informacje o spotkaniach są podawane na tablicy na facebooku Krakowski Klub Mam | Facebook
 
reklama
Mamy, które nadal chciałyby/planują dołączyć kiedyś do naszych wtorkowych spotkań informuję, że stolik przy czerwonej kanapie w "Mięcie" nadal mamy zarezerwowany ale w ostatni wtorek pogoda była sprzyjająca siedzeniu na zewnątrz więc tam się przeniosłyśmy. Nie ma tam znaku rozpoznawczego w postaci czerwonej kanapy ale jak będziecie chciały nas znaleźć a na kanapie nikogo nie będzie to pytajcie obsługę ;) powinni pomóc :)
 
Do góry