reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

klopoty ze spaniem

mnie w nocy dzisiaj brzusio bolał cały
wodniczka
 jutro też idę więc się zapytam a nadole to mni boli strasznie jak się podnoszę zwłaszcza czytałam że niby to normalne ale zapytam
 
reklama
Mnie po kilku dniach niemala calkowitego lezenia plackiem wreszcie bole przeszly. Ale i tak z wielka niecierpliwoscia czekam na badanie- a ono dopiero w poniedzialek!
 
dziewczynki. pewnie słyszałyście o tym,ze lepiej spać na lewym boku, prawda? A czy wiecie czy dziecku szkodzi, gdy mama śpi na prawym? Nie mogę przyzwyczaić się do lewego boku...

A dziś śniły mi się straszne głupoty, że urodziłam dziewczynkę (wielkości półrocznego bobasa), jadła z mojej piersi, mimo, że nic w niej nie było i nie mieliśmy kasy na wózek (poród senny odbył się jeszcze przed połówkowym usg).....
 
ja mam w książce napisane o zakazie na brzuchu od II trym i od II trm zakaz na plecach bo jest ucisk na żyłę główną dolna i jest niedotlenienie ja śpię na obydwu bokach bo tak podobno mozna nie wyobrażam sobie 6 miechów leżeć na 1 oku chyba mozna odleżyn dostać ;)
 
no to ładnie... na lewym boku nie poleżę dłużej niż 10 minut, a i tak mam zaraz zdrętwiałą cała nogę - to ból promieniuje od biodra, mogę spokojnie spać tylko na prawym boku, chyba będę spać w pozycji wiszacej, skoro na prawym boku nie mozna :mad: :mad: :mad:
 
KingaP pisze:
dziewczynki. pewnie słyszałyście o tym,ze lepiej spać na lewym boku, prawda? A czy wiecie czy dziecku szkodzi, gdy mama śpi na prawym? Nie mogę przyzwyczaić się do lewego boku...

A dziś śniły mi się straszne głupoty, że urodziłam dziewczynkę (wielkości półrocznego bobasa), jadła z mojej piersi, mimo, że nic w niej nie było i nie mieliśmy kasy na wózek (poród senny odbył się jeszcze przed połówkowym usg).....

nie ma zakazu, tyle ze na lewym dziecko jest z dala od tej wlasnie zyly glownej i nie groni mu niedotlenienie....
 
Ratunku! Pomocy!
Cierpie na wielką bezsenność w nocy bdzę się parę razy i zaraz lecę do kibelka na siusiu, a wogule to śpie bardzo mało max 6 godz a dziś to chyba 4, w dzień chce mi się spać i jak się polożę to nie mogę zasnąć a jak juz zasnę to najwyżej na 15-30min żadko się zdarza bym spała dłużej.
 
reklama
Do góry