reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

33/34 tc, 109 cm w najszerszym miejscu i +11,5kg:-) a tak sie balam wejsc dzisiaj na wage u ginekologa;-) mialam wrazenie, ze jest juz rowno ponad 15kg;-)
 
reklama
17 tc
+ 4 kg, obwód brzucha 102 cm (startowa 70), w biuście 105 cm (startowa 90cm - 75C).
20 tc
+ 5,7 kg, brzuch 104 cm, biust 108 cm
24 tc
+ 6,5 kg, brzuch 106 (+2 cm)cm, biust 108 cm
27 tc
+ 9 kg, brzuch 108 cm (+2 cm), biust 108 cm
29 tc + 2 d
+11 kg , brzuch 112 cm (!!), biust 108 cm
31 tc + 2
+ 14 kg, brzuch 116 cm, biust 108 cm
33 tc
+17 kg na ,brzuch 120 cm!! Biust 114 cm (85H)

37 tc
+ 20 kg, brzuch 124 cm, biust 114 cm (85H)

38 tc
+ 25 kg!!!! brzuch 124 cm,, biust 114 cm

5 kg w ciągu tygodnia!:baffled: Myślicie że to od tego, że popuchłam cała?? ZAŁAMAŁAM SIĘ teraz :-:)-:)-:)-(
 
Wilocia ja w poprzedniej ciąży przytyłam 25 kg, a pod koniec to byłam tak spuchnięta że wyglądałam jak balon nogi i ręce to najbardziej. Przez tydzien byłam w szpitalu zanim syn pojawił się na świecie, musiałam pić wodę i notować ile siusiam masakra ale przeżyłam :D
 
Olcia nie pytałam ginekologa bo miał ostatnio urwanie głowy więc dopiero w sobotę go zapytam. Jutro jest dzień wolny więc nie zdążę zrobić badań do weekendu:baffled: Ale zobaczę co mi ginekolog powie. Nie spodziewałam się tak szybkiego wzrostu wagi! Zwłaszcza, że do końca jeszcze 2 tygodnie :-(
Carol_ka udało ci się zrzucić te kilogramy po porodzie?? Jeśli te ostatnie 5 kg to nadmiar wody to rozumiem, że szybko się je straci po porodzie a z resztą jakoś dam radę. Bardziej się boję o to, że nie zrzucę a waga urośnie do 30 kg:szok:
 
Wiolcia - rzeczywiscie ten przyrost 5 kg przez tydzien to bardzo duzo! koniecznie zapytaj gina, bo moze powinnas jakies leki na to zatrzymanie wody brac ...
 
reklama
Carol_ka udało ci się zrzucić te kilogramy po porodzie?? Jeśli te ostatnie 5 kg to nadmiar wody to rozumiem, że szybko się je straci po porodzie a z resztą jakoś dam radę. Bardziej się boję o to, że nie zrzucę a waga urośnie do 30 kg:szok:

mnie się na szczęście udało w 3 może 4 miesiące ważyłam już tyle ile przed ciążą także nie martw się, karmienie też swoje robi i szybko wrócisz do formy :)
 
Do góry