reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o Nas !!!

reklama
Witam, jestem Ilona żona, matka już rocznego łobuza Flipera. mieszkamy w domku za Poznaniem. Jestem teraz na wychowawczym.... i siedzę z małym w domu,czyli kura domowa:) mąz pracuje.
Pozdrawiam:)
 
Witam!Ja też z małopolski.Mieszkam w Nowej Wsi,to jest między Krynicą a Nowym Sączem.Jestem szczęśliwą żoną i matką chłopców.Piotruś ma 3 lata i 5 miesięcy a Kubuś zaczyna dopiero trzeci miesiąc.Pozdrawiam wszystkie mamuśki.
 
witajcie
mam na imie gosia mam 26 lat mam meza filipa. 2.5letniego synka franciszka i corke 6letnia dominike.jestem z gdanska 2lata temu musialam zrezygnowac z pracy ze wzgledu na chorobe synka.mamy sliczna madra labradorke,dzieci robia z nia co chca a ona cierpliwie to znosi.
 
Hej. Mam na imię Monika. Domową mama Emilki jestem od 19 miesięcy i na razie nic się nie zmienia w tym kierunku:)
 
Witam a ja jestem z Olsztyna i może ktoś się znajdzie z tych stron.Mam 2 synów jeden ma prawie 7 lat a drugi będzie miał 4. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry