reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy wyszedł wam pozytyw?

olcia10700

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Marzec 2021
Postów
21
Hej podejrzewam że mogę być w ciąży. Naczytałam się że niektórym kobietom wychodzą testy nawet parę dni przed okresem. I robiłam już chyba z 2-3 testy ale nic a za 2 dni powinnam mieć @.. jestem rozczarowana, cykle mam bardzo regularne co do dnia a nawet godziny
Moje objawy to: zmęczenie, piersi zrobiły się większe ale nie bola ( a zawsze przed miesiączką co najmniej 3 dni przed bolały mnie jakby kamienie w środku były że nie mogłam się schylić)
Chwilowy ból jajników jak i bóle podbrzusza jak na miesiączkę już od ponad tygodnia
Śluz, jest bardzo dziwny wczoraj miałam o takiej galaretowatej, gęstej konsystencji naprawdę sporo zabarwiony na biało, od ok 4 dni jest cały czas taki mleczny rozciągliwy
Nie wiem co sądzić, trochę się nakręciłam i boje się rozczarowania, kiedy najlepiej zrobić test aby była pewność ale żeby nie czekać jeszcze całego tygodnia lub więcej 🙄
 
reklama
Hej podejrzewam że mogę być w ciąży. Naczytałam się że niektórym kobietom wychodzą testy nawet parę dni przed okresem. I robiłam już chyba z 2-3 testy ale nic a za 2 dni powinnam mieć @.. jestem rozczarowana, cykle mam bardzo regularne co do dnia a nawet godziny
Moje objawy to: zmęczenie, piersi zrobiły się większe ale nie bola ( a zawsze przed miesiączką co najmniej 3 dni przed bolały mnie jakby kamienie w środku były że nie mogłam się schylić)
Chwilowy ból jajników jak i bóle podbrzusza jak na miesiączkę już od ponad tygodnia
Śluz, jest bardzo dziwny wczoraj miałam o takiej galaretowatej, gęstej konsystencji naprawdę sporo zabarwiony na biało, od ok 4 dni jest cały czas taki mleczny rozciągliwy
Nie wiem co sądzić, trochę się nakręciłam i boje się rozczarowania, kiedy najlepiej zrobić test aby była pewność ale żeby nie czekać jeszcze całego tygodnia lub więcej 🙄
To są normalne objawy PMS. Powtórz test w terminie @ ;) Wszystko zależy od tego kiedy była owulacja i zagnieżdżenie.
 
Jesli objawy bylyby ciazowe to test juz wyszedl pozytywny. Narazie wskazuja na PMS. Powtorz test w dniu spodziewanej miesiaczki, jesli nie przyjdzie.
Bylam 3 razy w ciazy i w kazdej wychodzila mi blada, lecz widoczna kreska, popoldniu dzien przed okresem.
 
Jesli objawy bylyby ciazowe to test juz wyszedl pozytywny. Narazie wskazuja na PMS. Powtorz test w dniu spodziewanej miesiaczki, jesli nie przyjdzie.
Bylam 3 razy w ciazy i w kazdej wychodzila mi blada, lecz widoczna kreska, popoldniu dzien przed okresem.
Dziekuje za odpowiedź, byłam w ciąży 2 razy i uważam że też u każdego wygląda to inaczej ale jeszcze poczekam
 
Dziekuje za odpowiedź, byłam w ciąży 2 razy i uważam że też u każdego wygląda to inaczej ale jeszcze poczekam
Testy masz negatywne, więc to co odczuwasz nie jest spowodowane hormonem ciążowym betaHCG, a może być np. wysokim stężeniem progesteronu w tej fazie cyklu.
 
Tak jak Dziewczyny piszą. Objawy ciążowe powoduje gwałtownie rosnąca betaHCG we krwi. Ty jej nie masz, więc nie może powodować objawów ciążowych. Cokolwiek teraz czujesz, nie jest spowodowane ciążą.
 
Mi za każdym razem pozytywny test wychodził dopiero w dniu spodziewanej miesiączki. Prawda jest taka, że nawet jeśli cały czas miałaś regularne cykle i stałe objawy, to zawsze może zdarzyć się cykl, w którym objawy będą inne a nawet wogóle ich nie będzie. Ja z doświadczenia wiem że najwięcej "objawów ciążowych" jest wtedy gdy ciąży nie ma🙈 Najlepiej wstrzymaj się do terminu miesiączki i jak się nie pojawi to zrób test.
 
reklama
Do góry