reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy wykonać test??

olecha445

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Kwiecień 2024
Postów
15
witam
od jakiegoś czasu staram się z mężem o dziecko. W kwietniu miałam swoje pierwsze poronienie wczesne. konsultowałam się z lekarzem i w maju dał nam zielone światło na kolejne proby. na ten moment spóźnia mi się okres dwa dni. Jeden dzień przed planowaną miesiączka której nie dostałam zrobiłam test ciążowy który wyszedł negatywny. Być może wykonałam za wcześnie? Czy robić go ponownie? Od tygodnia jestem zmęczona, mam zgage, i czasami humorki :/
dziś po południu zauważyłam parę Kropek jasno różowej krwi na wkładce. ( Nie ukrywam że wczoraj kochaliśmy sie ,, intensywniej”.Pożniej przy podcieraniu sluz różowy, wieczorem dzis juz mniej. Jak myślicie? Czy to może być krwawienie implantacyjne? Czy wykonać test?
Nie wiem co 🤔 myśleć…
 
reklama
witam
od jakiegoś czasu staram się z mężem o dziecko. W kwietniu miałam swoje pierwsze poronienie wczesne. konsultowałam się z lekarzem i w maju dał nam zielone światło na kolejne proby. na ten moment spóźnia mi się okres dwa dni. Jeden dzień przed planowaną miesiączka której nie dostałam zrobiłam test ciążowy który wyszedł negatywny. Być może wykonałam za wcześnie? Czy robić go ponownie? Od tygodnia jestem zmęczona, mam zgage, i czasami humorki :/
dziś po południu zauważyłam parę Kropek jasno różowej krwi na wkładce. ( Nie ukrywam że wczoraj kochaliśmy sie ,, intensywniej”.Pożniej przy podcieraniu sluz różowy, wieczorem dzis juz mniej. Jak myślicie? Czy to może być krwawienie implantacyjne? Czy wykonać test?
Nie wiem co 🤔 myśleć…

Pytanie kiedy miałaś owulacje 🤷‍♀️

Ale skoro już pp terminie @ to test też możesz zrobić z rana
 
Do góry