reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy poczujemy ruchy Maluszka ???

reklama
:) NASZE MALEŃSTWO INTENSYWNIE ROZRABIA OD 10.10... W ZASADZIE PRZEZ DZIEŃ... NA SZCZĘŚCIE NIE W NOCY A JEST 22 TYDZIEŃ.POZDRAWIAM.AGA
 
Spokojnie nie masz się czym martwić...ja dziś zaczełam 23 tydzień ciązy...a moja dzidzia zaczeła mnie kopać w 19 tygodniu...wcześniej tylko czułam bąbelki...takze spokojnie...moją kolezankę zaczełam kopać dopiero w 23...u każdej z Nas jest inaczej.... ;)
 
Ja też nie czuję i martwiłam się że coś jest nie tak - przeszłam niedawno anginę (tragedia) ale byłam dziś u gina na usg. nie mógł go(dzidzia) pomierzyć bo tak się wiercił. ziewał i wogóle ja też widziałam jak wariuje więc czekam cierpliwie aż poczuje.:)
 
Sylwia, moj tez zaczal podkopywac mamusie jak prowadzilam auto. Dobrze, ze sie za bardzo przy tym nie rozkojarzylam. Zlapalam sie na tym, ze jak robie cos wymagajacego skupienia, np. prowadze samochod, a maluszek zaczyna wariowac, to mu mowie- teraz badz grzeczny i nie przeszkadzaj mamusi :) Robie to zupelnie bezwiednie :laugh:
 
mój znowu wali bo jak siedzę tak to mu nieygodnie a jak zaraz rozłóżę się na wyrku to będzie podkopywał pępek od jakiegoś czasu to jego ulubione zadanie ;)
 
reklama
a ja się martwiłam że tyllko mnie w ciąży przeziębienie złapało a tu anginy tez są
dezieciątka wiercą się wszystkim ale niektóre czują mniej a niektóre bardziej
 
Do góry