reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy poczujemy ruchy Maluszka ???

reklama
kasiula matula pisze:
ja tez juz nie moglam sie doczekac
ale juz czuje i są piękne
ale swojego tatusia cos nie chce kopac zawsze ja tylko
czuje zaraz go wolam i dzidzia przstaje
ale jeszcze na bank kiedys poczuje

U mnie jest dokładnie tak samo...mamusię kopie jak szalone a tatusia wcale ;)
 
Aniam i Sylwia to ja juz nic nie kapuje dlaczego gin mowi mi ze to 4 miesiac eh to chyba to jakos inaczej sie liczy no bo ostatniuo mi mowil ze termin mam na 14 marca chyba ze cos mu sie pomylilo-Miesiaczke mialam 8 czerwca skonczylam 15 czerwca i wtedy zaszlam w ciaze wiec jak to sie liczy wreszcie??????????????? ???
 
maggusia
według tego jak tlumaczyl mi moj lekarz to
powinnas miec termin na 15marca
pierwszy dzien ostatniej misiączki 8czerwca + 7dni =15czerwca
15czerwca +12miesięcy = 15czerwca 2006
15 06 2006 - 3miesiące = 15 macra 2006
tak przynajmniej tłumaczył mi mój ginek
 
Kasiula matula aha to moze mojemu ginkowi cos cie pochrzanilo??no z twoich obliczen i twojego ginka wychodzi 15 czerwca eh ???
Mam jeszcze jedno pytanie czy u mnie to jest 4 miesiac czy 5??bo cos dziewczyny mi tutaj mowia ze 5 bo to jakos inaczej sie liczy a lekarz mi mowi ze 4 wiec mam banie...Pomozcie bo ja juz nic nie kapuje.
 
Ja sobie to tłumacze tak:
ciąża trwa planowo 40tygodni
ja jestem w 20tygodniu więc w połowie
a połowa 9miesięcy to 4,5miesiąca
więc patrząc na Twój sówaczek oraz date jaką podałś
powiedzialabym ze jestes w 4miesiącu
ale każdy liczy ja mu wygodniej ja najbardziej
lubie tak w ogole w tygodniach bo to najdokładniej
 
reklama
Aniam pisze:
Azik i maggusia- pomylilo wam sie :)Wedlug waszego suwaczka macie juz skonczony 19 tydzien, czyli zaczelyscie 20-ty- dokladniej macie skonczone 19 tygodni i jeden dzien 20-tego tygodnia (od pierwszej miesiaczki).

to samo napisałam, więc mi się nie pomyliło.... ;)

kazdy ma swój sposób liczenia miesięcy, ja licze od 8 każdego miesiaca, co daje mi skończony czwarty miesiąc (08 pażdziernika) i poczucie że jestem w piątym...

ale czy to jest wazne ???
 
Do góry