reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pierwsza miesiaczka po porodzie

ja dostalam jak maly mial 4 miesiące a dokladniej 2 miesiące jak przestałąm karmić piersią. wydaje mi się że już jest kilka tematów na ten temat!!!!
 
reklama
Karmilam 12 miesiecy, po 8 miesiacach dostalam pierwszy@, a pozniej same nieregularne ( np 3 w jednym miesiacu :szok:) i powiem szczerze, ze jeszcze mi sie normuje, jeszcze nie jest jak byc powinno. Nie martw sie, bo widac, ze to u kazdej kobiety indywidualna sprawa....:tak::-)
 
witam.moj maly ma juz 8 miesiecy a ja dopiero wczoraj dostalam pierwszej miesiaczki i nadal karmie piersia:-)
 
Ja przestałam karmic piersią jak mały miał 4 miesiace,i gdzies miesiac po tym dostałam pierwszej miesiączki,dodam że zaraz po zaprzestaniu karmienia piersią przeszłam na tabletki,które ten okres mi unormowały
 
Ja karmię jeszcze rano i wieczorem, a @ dostałam dokładnie pól roku po urodzeniu Julki. A było tak pięknie:baffled::baffled::baffled:
 
ja jestem po porodzie pięć miesięcy,karmiłam piersią tylko trzy miesiące w styczniu dostałam miesiączkę ale do tej pory nie mam następnej i nawet zrobiłam test ale nic nie wykazał.czy to normalne???
 
reklama
Ja zaczęłam brac tabletki i lekarz powiedział, że nie będe mieć meisiączek, ale moga zdarzyć sie plamienia, karmie piersią synka, ale to nie gwarantuje , ze nie zajde w ciąże A wy jakoś sie zabezpieczacie czy nie, ze piszecie o wystąpieniu miesiaczki?
 
Do góry