reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Kahaka, ja mam taka ochotę na tą surówkę :( Smacznego wam życzę !!
Ja dziś tez typowo rybka w sosie czosnkowym.. z racji, że dietka a na głowny obiad będzie potrawka z pieczarkami, bo za mną juz kilka dni chodziły. Zjadłabym też grzyby marynowane.. albo zupkę z nich..

Wisienka, napisz jutro co u Ciebie z tą tempka. Ja np. na owulacje mam potworny ból pępka.. nie idzie dotknąć ..

Co do tych spadków.. to jest to zdecydowanie za wcześnie, tzn. one występuja, wiem, czasem z plamieniem lekkim i później temp. zaś w górę ale to od okolo 6dpo a nie jak ja mam 5..
same popatrzcie jak to tragicznie wygląda..:
Bezstresowy ;] - 28dni

Zakładam nadal, że to z niewyspania, nawet minimalnych 3 godzin nie przespałam przed zmierzeniem bo to wc musiałam ;/ U mnie Aniula zawsze z niewyspania spada, odkąd pamietam tak mam :)

Zuzu, no to do dzieła, nie ważne co testy pokazują :)
 
LILITH, Wisienka, to chodźcie na surówkę, wystarczy i dla Was :-D
LILITH, to uznaj tę temp za zakłóconą i już. Zresztą teraz to i tak już nie ma znaczenia, skoro już po owu.
 
Lilith Pol jutro ma szkołe i my z Mackiem a wiadomo, ze prawie 16 latek raczej z mamusia nie spedzi dnia, więc sama cały dzień to troche poklepie z wami i napisze co z ta tempkją i w ogóle owu.
Faktycznie Twój wykres to taka masakra jak moja.może faktycznie z niewyspania. To mierzenie tempki to ma w ogóle sens przy takim regularnym trybie zycia i spokojnym snie. Ale znowu ja jak miałam owu to zawsze mi skakała a teraz nic stoi....
Mnie teraz na owu to nawet prawa noga ciągnęła i jajnik kłuł masakrycznie. Zuzu badz twarda nie odpuszczaj&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Wisienko u mnie z tym nie było takiego problemu, wiem od czego skacze, od czego spada etc, ale np. co mam zaradzić jak małej raz na miesiąc się coś porobi i sama spać nie może i woła bo to, bo tamto a później zaś ja do wcta muszę jak poparzona latać :D Sama nie wiem co mi się to porobiło dziś, ale chyba tak jak Kahaka mówi uznam ją jutro za zakłócona. Z drugiej zaś strony spadek czy nie i tak jest poprawny, bo do niższych nie opadło :)
Dokładnie Kahaka, juz po ptokach :D więc nie ma co się głowić :)

Ja jutro mam to rwanie zęba, to zaś muszę wstać wcześniej :D Obiecałam sobie, że będę dzielna :D
 
Lilith podobno implantacja moze zaczac sie od 4 do 12 dnia.

"Proces ten zwany implantacją lub zagnieżdżeniem rozpoczyna się mniej więcej po 6 dniach od owulacji, ale w zależności od tego, jak długo zarodek znajdował się w jajowodach, rozpocząć się może od 4 do nawet 12 dni od jajeczkowania" - znalezione na ebrzuszek.pl
 
LILITH mam do Ciebie ogromna prośbę
Mierzę jak wiesz temp w tym cyklu, ale bez obserwacji śluzu, bo cały czas aplikuje sobie gynalgin, jeszcze ze 2 tabl zostały...Możesz zerknąć na moje temp? Bo wpisałam w program i pokazuje, że już mam wyższe! Ja nie chcę jeszcze wyższych, bo męża nie mam! Ja chcę wyższe od poniedziałku! :angry: Śluz zdaje mi się, że dopiero teraz (dziś) mi się pojawia płodny. Zerknij, prooooszęęęę
1-6 dc @
7 nie mierzyłam
8dc 36,36
9dc 36,35
10dc 36,46
11dc 36,48
12 dc 36,35
13dc 36,43
14dc 36,48
15dc 36,54
16dc 36,56 (dziś).

Pomóż Kochana! I powiedz, że jeszcze nie miałam owu!







 
zuzu ja mysle , ze w ciągnącym dadzą rade, bo moze on w szyjce nie jest baiły tylko w przodzie
kahanka ja myslę, ze jeszcze nie, chociaż ten12dc jest podejrzany
Lilith to znaczy tez masz dzien stomatologiczny??
 
reklama
Kahaka, jak na mój gust to jeszcze nie, bo nawet jakby popatrzeć na ten 12 dc to tą co masz dziś [ niby byłaby to 4 skoku ] to nie jest większa ciągle niż niższa z 6 ostatnich. Musiałabyś mieć 36,68.

A szyjkę badasz??

Wisienko, idę na rwanko zęba :)


Aniula, no tak ale przy tym pobolewa podbrzusze a mnie nie :D Zobaczymy za 5 dni, jak się będę czuła :)
 
Do góry