reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Wiecie, prawie się poryczałam.. tak się cieszę, że niedługo się wyniesiemy.. bo teraz to ja już nie wiem jak tu żyć.. przecież to wszystko do wymiany powinno być teraz.. bo jak nie to smród i grzyb.. a ja jeszcze na tych antybiotykach od płuc co jakiś czas musze być i mam niewskazane takie mieszkania :(
No ale co zrobić.. zdjęcia gotowe, widzę że to bardziej się rozlewa, bo już na większą część sufitu schodzi.. będę musiała jakoś opróżnić ten pokój z rzeczy [ mieszka tam królik i to zabawowy pokój małej ] ale nie wiem gdzie je dam :(


 
reklama
hej-właśnie wróciłam. Niepotrzebnie kasę wydałam na betę bo właśnie dostałam ciotę!!!!!!!!!! Je**na musiała mi to zrobić ;) Także wynik betki już znacie.... Tym razem @ przyszła po 25 dniach.... czyli najkrócej niż kiedykolwiek mi się zdarzyło....
Chyba zacznę mierzyć tempkę, żeby wiedzieć kiedy owulka będzie...

A co do zęba pełen sukces! W przyszły czwartek wyjdę z gabinetu z pięknym zębem.... za 300zł :)
Trochę dołek jest tą betką, ale humor mi poprawia ten ząbek...

No nic-lecę nadrobić te 5 stronek :*
 
LILITH, biedna, przykro mi z powodu tego zalania...Dobrze, że już niedługo się wynosicie, to samopoczucie będziesz mieć lepsze.
Martusia, przykro mi, że @ przyszła, ale chociaż z ząbkiem dobre zakończenie.
Aniula, witam się z Tobą :-D co do testów owu-może te "noname" maja inny próg czułości na LH. Tzn. pewnie miałaś owu (skoro temperatura to wskazuje), tylko wzrost LH nie był wystarczający, aby test to wykazał. A swoją drogą nie ma sensu robić testów owu, skoro mierzysz temp.;-)
kacha10, no to wygląda na to, że wszystko jest na dobrej drodze :-)masz drugi dzień wyższych, jak jutro temp będzie w górze to na 100 % potwierdzi, że owu była. To teraz trzymamy kciuki, żeby @ nie nadeszła.

Ja byłam u mamy na obiedzie, zimno bardzo u nas. Poszłam do Wydziału Komunikacji w sprawie mojego prawka, ale dalej moje dokumenty z Ciechanowa nie dotarły :angry: więc nawet nie mogę zapłacić za nie i się dowiadywać, czy doszły papiery.

Moja kuzynka (jestem chrzestną jej synka) jest w zaawansowanej ciąży, ma termin na 1.11, ale już parę dni temu miała rozwarcie 3 cm :szok: i poród lada chwila, więc zaraz będę ciocią Juleńki. A swoją drogą u niej to ciekawie jest, bo Franuś ma dopiero rok i 3 m-ce i już będzie miał siostrzyczkę :-D
I powiem Wam jeszcze, że teraz inaczej podchodzę do ciąż znajomych - po poronieniu byłam baaaardzo zazdrosna, było mi przykro, a teraz inaczej na to patrzę. Oczywiście nutka zazdrości jest, ale chyba trochę mi się poprawiło psychicznie ;-)
 
Witajcie dziewczyny. Ja po wizycie u gina. Powiem wam fantastyczny człowiek, miły, kompetentny, rzeczowy odpowiada na wszystkie pytania, nie olał mnie. Wszystko na 6+.
Wszystko u mnie jest w porządku fizycznie, Najważniesze to, że mam pecherzyk w prawym jajniku prawie 23mm, czyli tuz tuż. Gin kazał dzis działac i ewentualnie jutro poprawić.
Jeśli sie nie uda w 3dc mam zrobić badania i na estradiol, prolaktyne i testosteron i przyjść do niego z nimi. Rozumie mnie, ze mam 34 lata i czas mnie goni , dlatego nie będziemy czekac az sie uda, Ten cykl, padania jeśli dobre jeszcze jeden cykl a potem jesli nie bedziemy działać.
Jedno wiem test owu wyszedł jak należy.
Ciesze się, ze moje jajniki zaczęły pracować
 
Agusia, pisałam Ci od kiedy do kiedy lutka. OD 3 dnia skoku przez 10 dni.

Martusia, przykro mi z powodu @ ale faktycznie, ten ząbek jest duzym pocieszeniem.

Kacha ma chyba 3 dzień skoku..

Wisienko, no to do dzieła !! super, że owulka się zbliża i jesteś zadowolona z wizyty :)

Ja się juz powoli zbieram, jadę na zakupy.
Oglądałam sobie mieszkanka też na pocieszenie :)
 
reklama
Aniula-a dużo masz tych testów? Może mi odsprzedaż? Bo ja się szykuję do zakupu... albo może zacznę mierzyć tempke-tylko nie wiem co i jak.... Od kiedy to się zaczyna mierzyć?
 
Do góry