reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
mamao5: za ok 1h wynik, mam zadzwonić... 2 dni miałam temp 33-35stopni, na dole 35. Zwiększyłam dawkę hormonu na tarczycę o 1/4 bo jakbym była to i tak powinnam, więc w razie czego... dziś mierzyłam temp i mam 36 stopni a na dole 37,1. Na dole tzn w małej :) więc, jeszcze czekam... Dam znać na pewno.
 
JUSTYNKA- no!!!!!!!!!to trzymam&&&&&&&&&&&&&&&&&&caly czas:tak::tak::tak:i za godzine bedzie swietowac:-Da "na dole"-domyslilam sie;-)dobrze,ze zwiekszylas dawke skoro w ciazy i tak bys musiala.zajmij sie czyms,zeby czas szybciutko zlecial i czekam...:rofl2:
 
mama05: dzwoniłam właśnie i wynik "0"... :( może innym razem. miałam cień nadziei bo I wynik był 6. Dzwoniłam do lekarza i wzięłam 1 tabl Dufastonu, no bo w sumie to okresu nie mam od tego ostatniego czyli 15 lutego. Pocieszam się, że i tak lepszy wynik 0, od np. 7 bo 7 mogłoby oznaczać, że jestem w okresie menopauzy, no a przecież mam 29 lat ;)
Dziękuję za wsparcie, będę do Was i Ciebie mama05 zaglądać. buziaksy
 
JUSTYNKA- przykro mi,ale bede myslala o Tobie i napewno doczekasz sie maluszka i bedziesz cudna mamunią ,ja mam 31 lat i mam juz z gorki z plodnoscią-dlatego teraz biore hormony przed zajsciem.powodzenia i zagladaj;-)
 
witam wieczorowo noi chyba nici z dzidziusia,jutro mam miec @ no ale przedchwila bylam w ubikacji noi podarlam sie papierem gleboko noi mam strasznie duzo sluzu bialego i leciutenko brazowy nie wiem co to znaczy,,jak na@to powinno byc czerwony!co o tym myslicie dziewczyny?
 
PALLISSA- nie panikujemy,tak;-):-Dbrazowe plamienie moze wystapic jak sie zarodek zagniezdza i do poki nie ma NORMALNEGO CZERWONEGO @ to wszystko jest mozliwe:tak:;-)czekamy do jutra i rano robisz tescik z porannych siuśków i dajesz nam znac:-DOK???UMOWA??:laugh2:POZDRAWIAM I DO JUTRA. widzimy sie rano na BB z kawka,Ty z herbatka i gratulujemy Tobie.choc czytalam ze sa dziewczyny ,ktore nie mialy @ -test negatywny i dopiero po 5 dniach od spoznienia @ pokazaly sie 2 kreski,takze jutro zrob i daj znac i czekamy jeszcze za testowaniem Slomianej Wdowy:tak:spokojnej nocki:happy:
 
reklama
PALLISSA- nie panikujemy,tak;-):-Dbrazowe plamienie moze wystapic jak sie zarodek zagniezdza i do poki nie ma NORMALNEGO CZERWONEGO @ to wszystko jest mozliwe:tak:;-)czekamy do jutra i rano robisz tescik z porannych siuśków i dajesz nam znac:-DOK???UMOWA??:laugh2:POZDRAWIAM I DO JUTRA. widzimy sie rano na BB z kawka,Ty z herbatka i gratulujemy Tobie.choc czytalam ze sa dziewczyny ,ktore nie mialy @ -test negatywny i dopiero po 5 dniach od spoznienia @ pokazaly sie 2 kreski,takze jutro zrob i daj znac i czekamy jeszcze za testowaniem Slomianej Wdowy:tak:spokojnej nocki:happy:

oj dziekuje ci bardzo za twe slowa mile chyba cala noc niebede spala tylko do ubikacji latala ,jak mnie nie bedzie rano to znaczy ze sie rozkrecila@ wredna ,dziekuje ci bardzo za mile slowa trzymaj kciuki
 
Do góry