reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
AnaJJ tempka powinna utrzymywać się na poziomie 37 st. lub powyżej :) i nie powinna spaść tuż przed spodziewaną ani w dniu spodziewanej ani tym bardziej po dniu spodziewanej :) wtedy fasolka murowana :)
 
AnaJJ tempka powinna utrzymywać się na poziomie 37 st. lub powyżej :) i nie powinna spaść tuż przed spodziewaną ani w dniu spodziewanej ani tym bardziej po dniu spodziewanej :) wtedy fasolka murowana :)
Ja miałam tempkę 36,8 i Fasolka jest:tak: To zalezy jaka masz temperaturę przez cały cykl.. bo niektóre kobiety mają "normalną"niższą i wtedy moze byc ( tak jak w moim przypadku) mniej niz 37:-p:-D
 
A oto nasze szczęście:tak:
Jeszcze raz bardzo,bardzo Ci gratuluję. Śliczna fasolka. Ja wróciam w środę z urlopu. W niedzielę mam termin @ i strasznie bym chciała żeby nie przyszła. Na uropie starał się mierzyć temperaturę, ale z powodu zmiany czasu mierzenie odbywało się trochę później niż w Polsce. teraz od kilku dni mam cały czas 36,6, przed owu miałam 36,00 - 36,4. Brzuch mnie pobolewa znów jak na okres i znów mam złe przeczucia że się i tym razem nie udało:-(
 
AnaJJ tempka powinna utrzymywać się na poziomie 37 st. lub powyżej :) i nie powinna spaść tuż przed spodziewaną ani w dniu spodziewanej ani tym bardziej po dniu spodziewanej :) wtedy fasolka murowana :)
Nie wprowadzaj dziewczyn w tak bledne informacje(i samej siebie moze tez).Wcale nie trzeba miec temperatury 37 stopni.nalezy patrzec na te ktore mialo sie w pierwszej fazie,szczegolnie 6 ostatnich przed owulacja.Po owulacji powinien nastapic skok o conajmniej0,2 stopnia.Wyzsza temperatura powinna sie utrzymywac do @ i po @.wtedy jest szansa na to ze cos sie zagniezdzilo.Polecam galerie wykresow na ff(fertilityfriend) i zobaczycie ze co osoab to wykres.wiekszosc dziewczyn po zaplodnieniu nawet nie miala 37.
 
Jeszcze raz bardzo,bardzo Ci gratuluję. Śliczna fasolka. Ja wróciam w środę z urlopu. W niedzielę mam termin @ i strasznie bym chciała żeby nie przyszła. Na uropie starał się mierzyć temperaturę, ale z powodu zmiany czasu mierzenie odbywało się trochę później niż w Polsce. teraz od kilku dni mam cały czas 36,6, przed owu miałam 36,00 - 36,4. Brzuch mnie pobolewa znów jak na okres i znów mam złe przeczucia że się i tym razem nie udało:-(
niby skok jakis byl.niewielki bo niewielki ale byl.wazne by nic nie spadlo.
 
Jeszcze raz bardzo,bardzo Ci gratuluję. Śliczna fasolka. Ja wróciam w środę z urlopu. W niedzielę mam termin @ i strasznie bym chciała żeby nie przyszła. Na uropie starał się mierzyć temperaturę, ale z powodu zmiany czasu mierzenie odbywało się trochę później niż w Polsce. teraz od kilku dni mam cały czas 36,6, przed owu miałam 36,00 - 36,4. Brzuch mnie pobolewa znów jak na okres i znów mam złe przeczucia że się i tym razem nie udało:-(
Kochana trzymam kciuki by tym razem się udalo:tak:
 
reklama
AGNIESIAK ;) GRATULUJE ;)) Mówiłam ze tak będzie u mnie też tak było a ja mam teraz wizyte w poniedziałek jak zwykle sie denerwuje :sorry: ale wierze ze bedzie dobrze tym razem to już 16 tydzień moze niedługo poczuje ruchy nie mogę sie doczekac ;)))
 
Do góry