reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

dzisiaj bylam po wynik testu hcg (mocz) i co nic nie ma ciazy ale za tydzien kazali mi zrobic 2 test tylko ze na ten wynik czekalam 6 dni oszaleje szkoda ze nie jestem w polsce odrazu bym poszla zrobic testy i do gin a tu to jest nie mozliwe bo mowilam ze zalezy mi na szybkiej odp ten bol mnie denerwoje mam tego dosc jak to wina hormonow to odradzam wszystkim tego zastrzyku bo to horror:angry:dziekuje za slowa otuchy zawsze lepiej uslyszec dobre wiesci:-(
 
reklama
dzisiaj bylam po wynik testu hcg (mocz) i co nic nie ma ciazy ale za tydzien kazali mi zrobic 2 test tylko ze na ten wynik czekalam 6 dni oszaleje szkoda ze nie jestem w polsce odrazu bym poszla zrobic testy i do gin a tu to jest nie mozliwe bo mowilam ze zalezy mi na szybkiej odp ten bol mnie denerwoje mam tego dosc jak to wina hormonow to odradzam wszystkim tego zastrzyku bo to horror:angry:dziekuje za slowa otuchy zawsze lepiej uslyszec dobre wiesci:-(
Czekalas 6 dni na wynik testu sikanego? To nie lepiej bylo kupic test w aptece a u lekarza poprosic o test z krwi. Ja tez mieszkam w UK i we wtorek mialam robiona betke, tez musze czekac na wynik tydzien. Mam nadzieje, ze wszystko sie niedlugo wyjasni. Buzka
 
Czesc! Sorry , jesli zle to napisalam (jako odpowiedz???) . Potrzebuje Waszej rady...prosze o pilna porade, nie moge juz wytrzymac tej niepewnosci... Od ok. dwoch tyg jestem bardzo zmeczona, mam zawroty glowy,dwa razy zemdlalam , mialam straszna migrene, nie mam apetytu , boli mnie brzuch, mam zaparcia, mam nudnosci (caly dzien) i siusiu czesto, piersi bola i sa powiekszone...... Czy to moze byc ciaza??? Miesiaczka za 8 dni. Jestem na tabletkach antykoncepcyjnych (marvelon). Kilka dni temu zrobilam test-negatywny. Jutro bede miala test z moczu, ale nie moge tyle czekac.

Dzieki:)
 
Czesc! Sorry , jesli zle to napisalam (jako odpowiedz???) . Potrzebuje Waszej rady...prosze o pilna porade, nie moge juz wytrzymac tej niepewnosci... Od ok. dwoch tyg jestem bardzo zmeczona, mam zawroty glowy,dwa razy zemdlalam , mialam straszna migrene, nie mam apetytu , boli mnie brzuch, mam zaparcia, mam nudnosci (caly dzien) i siusiu czesto, piersi bola i sa powiekszone...... Czy to moze byc ciaza??? Miesiaczka za 8 dni. Jestem na tabletkach antykoncepcyjnych (marvelon). Kilka dni temu zrobilam test-negatywny. Jutro bede miala test z moczu, ale nie moge tyle czekac.

Dzieki:)

Nie jestem expertem ale wydaje mi sie, ze jezeli jestes na tabletkach to raczej sa nikle szanse na fasolke. Z drugiej strony, slyszy sie rozne historie wiec nigdy nic nie wiadomo... Buzka
 
reklama
czesc dziewczyny wiem ze na 100% nie jestem w ciazy chociaz ze okres nie wraca moje piersi sa juz normalne nie bola ale bolaly dokladnie tak samo jak na ciaze tylko nie bylam przekonana bo jak bylam w ciazy to bolaly mnie strasznie piersi a brodawki to juz nie mowie:szok: a teraz wszystko bylo na odwrot jaz zmarzlam to mnie nie bolaly a co do brodawek to wogole :confused: jest prawie dobrze tylko ten @ co teraz bedzie nie mam pojecia a mam male pytanko czy teraz jak nie mam @ to nie zajde w ciaze bo ja sie nie moge zabezpieczyc jak na razie a moj partner moze urzuwac prezerwatyw ktore sa nie naj lepszym zabezpieczeniem :blink:
 
Do góry