reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

reklama
Ja codziennie powtarzam sobie, żeby jeść tak jak mi położna przykazała ale nic z tego nie wychodzi. Albo zapominam albo nie mogę wytrzymać i się rzucam na jakieś ciastka :p Czyli w sumie żadnej diety nie mam.
Jak dotąd nie zauważyłam, żeby Adaś coś miał z brzuchem. Kupy sadzi takie jak zwykle :D Płacze tylko jak jest głodny.
 
ja tez nie trzymam zadnej diety.. póki co nie wdzie by to Kasi szkodziło... czasem sie prezy ale wtedy daję ja na brzuszek i problem zanika... :)
 
ja jem wszystko tak jak mi kazali-odpukac-nie wiem co to kolka u malej bo baczki puszcza az pielucha drzy:))))
 
Efa no ja też już mam za sobą pierwsze tankowanie małej w samochodzie, wczoraj wracaliśmy z Cieszyna tj 170km w jedną stronę i już 30km od domu nie wytrzymała, trzeba było dać jej cyca samochód był tak załadowany ale jakoś się pomieściłyśmy i to w polonezie z tyłu z dwoma fotelikami!!Nasze autko było w naprawie a nam się zachciało wycieczek autem teściowej :)
 
mamy problem. nam na skaze dali bebilon pepti na recepte 4,99 zl.
ale problem taki, ze maly nie chce flaszki. mojego mleka nawet juz z butli nie chce, smoka tez, na butle ma odruch wymiotny wypycha jezorkiem, i dlawi sie ryczy. a prawdopodbnie od nd antybiotyk na ta moja rane po cc bo nadkazone jest :( i jak ja go bede karmic sztucznym, jak on chche cyca. mama moja probowala mu dac butle plakal dwie godizny nie zjadl a d cyca jak dopadl.... boje sie ze zaglodze dziecko, jak po antybiotyku nie bede mogla go karmic :( i wogole smutno mi, ze mleczarnia daje rade, a Wojtek nie bedzie mogl jesc...
 
Strip, mam to samo, mała nie chce butli, trochę ją oszukałam wciskając jej butle w czasie karmienia piersią...
A może spróbuj z inną butelką.
 
reklama
Do góry