reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią, dieta mam karmiacych:)

Doszłam do tego że mam dziwne cycki. Są takie duże, że nie czuje że są pełne. Dopiero jak Gabi nie może złapać dobrze sutka to oszukuje ją smokiem i ściągam nadmiar laktatorem. Też któraś tak ma?

Oleńka moja matka też mi przy pierwszej wizycie zaserwowała teksty o "chudym mleku", niedostatecznym ubieraniu dziecka, no i że za wcześnie na werandowanie. Powiedziałam jej że jej książkę pożyczę, bo jej metody trącają PRL-em i minęło 29 lat odkąd była w mojej sytuacji, więc nie może się zbytnio wypowiadać. Nie powiem, żeby dotarło. Codziennie dzwoni i pyta o małą. A jak zaproponowała że ją dziś popilnuje to grzecznie odmówiłam. Na bank by jej butle dała z mieszanką, którą mam na wszelki wypadek od momentu wyjścia ze szpitala. Jedyna rada: Nie słuchać i robić swoje!
 
reklama
mama mi z Herbapolu przyslala, dziecku mozna dac juz po 1 msc 50 ml ale Moj nie chce,
ja pije wieczorem i kupki ida ale i tak sie nasteka i naprezy maluszek wiec nie wiem czy dziala ta herbatka
 
Ostatnia edycja:
Po karmieniu sciagnelam niecale 20ml! Co do pieluch to siku czesto robi czego nie mozna powiedziec o kupkach... Ale to chyba przez to ze ma problem z gazami... Ale probuje myslec pozytywnie i jutro napewno mleczka bedzie wiecej:tak: Juz nie slucham nikogo i nikt mnie nie namowi do podania butli! MYSL POZYTYWNIE, MYSL POZYTYWNIE....
 
Tak na karmienie:tak: Tak myslisz ze nie jest zle????Kurcze jak tylko by sie najadal jak wstaje sam wczesniej to juz by byl wielki krok do przodu! Ale mam nadzieje ze juz niedlugo tak bedzie! Ale Wy dziewczyny mnie pocieszacie:tak:Jak juz wszystko wroci do normy to bede Wam dziekowac do konca zycia:tak: Lece wypic piwko ciemne bezalkoholowe;-)
 
ja tez po karmieniu z danej piersi czasem sciagne z 10-20 ml, z tym ze mały obciąga raczej jedną na raz...ale uwazam Oleńka ze nei jest źle!!! Karmi polecam- sprawdziłam :) działa
dziewczyny juz ci tu prawie wszystko napisały ale jak chcesz to moge ci jeszcze zeskanowac i przesłac o zwiekszaniu ilosci pokarmu z ksiazki która mam tylko maila podeślij :)
 
ja tez po karmieniu z danej piersi czasem sciagne z 10-20 ml, z tym ze mały obciąga raczej jedną na raz...ale uwazam Oleńka ze nei jest źle!!! Karmi polecam- sprawdziłam :) działa
dziewczyny juz ci tu prawie wszystko napisały ale jak chcesz to moge ci jeszcze zeskanowac i przesłac o zwiekszaniu ilosci pokarmu z ksiazki która mam tylko maila podeślij :)
Byla bym wdzieczna! Olenka123414@wp.pl
 
Cytat:
Napisał baśka
ja tez po karmieniu z danej piersi czasem sciagne z 10-20 ml, z tym ze mały obciąga raczej jedną na raz...ale uwazam Oleńka ze nei jest źle!!! Karmi polecam- sprawdziłam :) działa
dziewczyny juz ci tu prawie wszystko napisały ale jak chcesz to moge ci jeszcze zeskanowac i przesłac o zwiekszaniu ilosci pokarmu z ksiazki która mam tylko maila podeślij :)


Basia jak juz zeskanujesz to ja tez poprosze, bo u mnie też krucho z tym pokarmem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

a mała wazyła po urodzeniu 3,700 w dniu wyjscia ze szpitala 3,420 a w 21 dniu 4,050 - jest ok ale mogłaby wiecej przybrac, no nie? no i widze tez ze ma za mało mleczka... muszesie za nie ostro wziac z tym odciaganiem, bo to zaniedbałam(nie wiedziałam ze trzeba- dawałam jej piers i tyle)A teraz widze ze jej mało bo czesto pod koniec karmienia jak juz wszystko wydoi to płacze i nie ma co ciagnac:-:)-:)-(no i co wtedy mam laktatorem działac?pykam nim pykam ale i tak nic nie leci - tylko boli gorzej niz podczas karmienia(no ale to niewazne jakos wytrzymam jak trzeba).No to jak tak ciągnę 2 min. tym laktatorem i nic nie leci, to dalej ciągnąć?w koncu poleci?
No i problem w tym ze mała szybko chce jesc(pewnei przez to ze nie dojada) a w ciagu 2,5 h np. nie zrobi mi się duzo tego mleczka i z nowu ma mało. W nocy jak jest dłuzsza przerwa miedzy karmieniami to jest OK...
Piwko i herbatki chleje i nie wiem czy cos lepiej mi z nimi:zawstydzona/y:

Oleńka trzymam kciukasy za Twoje dobre samopoczucie i mleczko - jak Tobie się uda, to bede pełna nadzieji dla siebie;-)

A z drugiej strony kryzys laktacyjny w 3 i 6 tygodniu to podobno normalne
 
reklama
dziewczyny podeśle ale nie wiem kiedy dam rade bo żeby zeskanowac to musze chwile miec, a teraz Karol ma angine i jeszcze Bartka kolki i na wesele wyjezdzamy...
 
Do góry