reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszków

No u mnie w szpitalu kazali budzić co 3h i karmić. Najlepiej wybudzać zmianą pieluchy i nie przystawiać śpiącego dziecka do cyca.
Ja nie budziłam co 3 tylko co 4 (w teorii, w praktyce sam się budził co 3,5h). Ale ja nie miałam dziecka od pierwszej doby.
 
reklama
Mała się rozbudzila i juz ssie jak trzeba.
Colly co szpital to obyczaj u nas kładą nacisk na kp ale na żądanie żadnego specjalnego budzenia ani nic.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
Kurcze moja malutka jutro kończy dwa tygodnie a nadal waży tyle ile przy wyjściu ze szpitala :-( dostawiam ją często, na spiocha nie zje więc jak tylko się przebudza to od razu cyc, czasem dokarmiam MM gdy nadal głodna, a waga minimalnie się waha ale w sumie stoi w miejscu :-( do wagi urodzeniowej ponad 20 dag... Czy któras też ma problem z waga?
 
Malinka a była już u ciebie położna środowiskowa? Bo może przystawiasz ja dobrze ale za krótko ssie albo dietę masz zła. Położna powinna ci coś poradzić.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
Mi położna powiedziała, ze dziecko opróżnia pierś w okolo 20 minut, i wtedy zmiana i do drugiej chyba że najedzony/a to już nie. Krócej nie wydoi, choć pewnie są wyjątki...
 
Reniam, dreamgirl Mała ssie conajmniej 30 min, czasem godzinę sobie ciucka, a czasem jak widzę że jej mało daje drugiego cyca, a czasem i butle. W dodatku raz po karmieniu gdy zasnęła z piersi której jadła odciagnelam 30 ml więc nie oproznia do końca :-( położna była tydzień temu. Ale wtedy o wadze nie rozmawiałyśmy.. Co ile do was przychodzi? Jak dzisiaj nie przyjdzie to zadzwonię do niej
 
A małą gdzie ci ważyłi? Może jednak przybrała tylko była ważna na innej wadze. Ja jeszcze nie wiem co ile przychodzi na z Emila byłam zapisana do innej przychodni.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
Dreamgirl mój je do 10 minut z 1 piersi mu wystarczy, nie wiem ile waży ale policzki ma jak chomik
Malinka najlepiej zadzwoń do położnej
 
Ostatnia edycja:
reklama
Malinka do nas położna co tydzień przychodzi, ale najlepiej zadzwoń to was odwiedzi, bo może ma jakieś inne zasady. Ja daje z jednego cycka i na Początku jadł po 20-30 min, a ostatnio to wystarczy mu 10 min i najedzony. Waga chuba też poszła bo polikow dostał.
 
Do góry