reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszków:)

Ja pamieram, ze mialam krople k+d w jednym i bylo napisane "dla niemowlat karmionych piersia".. Dzisiaj nawet pytalam czy oprocz d, ktora franek dostaje podawac tez k to dr powiedziala, ze w mleku modyfikowanym jest wystarczajaca ilosc.


U nas (pff pff) problemy brzuszkowe znikaja. Franek robi kupe przy kazdym karmieniu. Baczkow tez duzo idzie. Od 24h pielegniarki nie przychodzily z rurka. Wczesniej co Franek tylko dluzej postekal to juz lecialy. Jednak ma nietolerancje jak braciszek..
 
reklama
ja dostałam przykaz ze szpitala, zeby podawać vit K do 3 m-ca(karmię piersią)
ja na bączki Leosia wcinam kiełbasę kminkową :-) działa, działa.......minus jedyny, że na mnie też :-D
 
u nas po bakteryjkach poszła kupka wczoraj i jedna dziś...bojkie oby robił choć po jednej, rano zrobił a teraz już sie pręży już ma ładniejszy kolorek ale dalej daleko jej do ideału :-( wygląda jak trawiasta papka z żółtymi grudkami...eh...życie sie kręci się w okół G...;-)
 
Moja Lenka kupek robi tyle ze przy każdym karmieniu jest pielucha do zmiany.
Ja synka tez karmiłam piersia i podawałam wit K iD.Tylka starsza karmiłam MM i wtedy jeszcze nie było zalecane podawanie wit K
 
Ja karmie piersią i tez w szpitalu mówił mi lekarz i położna żeby do 3 m dawać wir k+D . U nas kupki sa żółte z grudkami także chyba sa ok. Tyle ze mała strasznie sie przynich prezy a czasem poplakuje i tak mi jej szkoda ze sie dziecię umecxy:zawstydzona/y:
 
A na problemy brzuszkowe i kupkowe polecam Biogaie.Ja ich nie uzywałam ale wiele pozytywnych komentarzy słyszałam od moich kolezanek
A kupki przy karmieniu piersia włąsnie sa takie zółte z grudkami.Moja tez przy robieniu czasem musi wiecej siły uzyc ale nie płacze.
Ona przy piesi czasem mi sie tak wygina i pręzy i płacze i nie wiem czy to moze gazy ja mecza albo chce ssac a brzuszek pełny
 
A przy karmieniu piersią zażywacie jakieś suplementy diety? Mi zostały z ciąży, jest napisane że to też dla kobiet karmiących piersią i się zastanawiam czy dobrze robie że je zażywam. A zapomniałam zapytać położnej jak u mnie była ;/
 
reklama
Do góry