reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie maluszkow

Widze że niektóre dzieciaczki ładnie już sobie śpią moja to najdłużej śpi po spacerze i po kąpieli tak koło 3 godzinek a tak to budzi sie co 30min co godzine niewiem czemu bo porządnie się najje aż się ulewa więc
chyba powinna dłużej spać:sorry:
A jak u waszych maluchów z odbijaniem bo mojej czasem się odbije i wtedy lepiej śpi a czasem nosze i nosze i niechce się odbić i kłade ją śpi 30m i sie jej ulewa
 
reklama
Widze że niektóre dzieciaczki ładnie już sobie śpią moja to najdłużej śpi po spacerze i po kąpieli tak koło 3 godzinek a tak to budzi sie co 30min co godzine niewiem czemu bo porządnie się najje aż się ulewa więc
chyba powinna dłużej spać:sorry:
A jak u waszych maluchów z odbijaniem bo mojej czasem się odbije i wtedy lepiej śpi a czasem nosze i nosze i niechce się odbić i kłade ją śpi 30m i sie jej ulewa

mojemu rzadko sie odbija i ulewa
 
ewelinka obojetne co bym robila to jemu sie odbija jak chce
raz zaraz po jedzeniu a innym razem moge godzine nosic i nic
czesto mu sie ulewa nawet po odbiciu
polozna mowila ze jak po 15 min sie nie odbije to dac spokoj

paulina dzieki za dobra rade

Jasiulek przesypia bardzo ladnie, budzi sie na jedzenie no chyba ze brzuszek boli
aktywnosc przejawia kolo polnocy, to jego godzinka :-)
 
klementinka-tak dokładnie nie liczyłam ale koło 5 dziennie ale u dzieci karmionych piersią normą jest kilka dziennie a też jedna na pare dni:tak:po dwóch tyg od urodzenia mleko robi się dojrzalsze i wtedy pewnie mniej kupek może być
 
reklama
tak pomaga, mała pruta poniej i robi normalne kupki juz nietakie bobki twarde

apropos - nigdy bym nie pomyślała że kupka może sprawić tyle radości ;-)
 
Do góry