reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i pielęgnacja Maluszków

My tez ostatnio na Huggiesach jedziemy tych z Puchatkiem. A po nocy to ledwo podnoszę pieluchę (ale to po 12h, w nocy raczej jej nie zmieniam, chyba, ze bardzo nasikane).

Wczoraj kupiłam znowu Sevena z Lidla (dopóki pensja nie przyjdzie, bo u nas kiepsko :))
 
reklama
U nas tez kupa mega smierdzaca

My na pampkach pomaranczowych Dzis musze sie rozejzec za pampkami ii moze skusze sie na Hugies premium Juz je mialam i sa ok My albo pampki albo hugisy :-)
 
My tez ostatnio na Huggiesach jedziemy tych z Puchatkiem. A po nocy to ledwo podnoszę pieluchę (ale to po 12h, w nocy raczej jej nie zmieniam, chyba, ze bardzo nasikane).

Wczoraj kupiłam znowu Sevena z Lidla (dopóki pensja nie przyjdzie, bo u nas kiepsko :))

he he he,skąd to znam,ja też już w nocy nie zmieniam,czasem tylko Miki się tak zbąboli,że przesikuje pajaca,a kupki robi rano albo w dzień,więc tylko czasem wąchnę pupę w nocy dla sprawdzenia czy jakaś wkładka jest:-p My też jesteśmy zadowoleni z Huggiesów:tak:i chyba teraz bedę musała kupić 4+ albo 5:szok: jakoś tak mi się ciężko zapina rzepy ostatnio:szok:
 
my dopiero zaczynamy haggisy 4 do tej pory byly 3 ale już notorycznie przesikane w plusie są na promocji po 35zł mega paczki chyba musimy się tam dziś wybrać:-):-)
 
Tak w nawiązaniu do suchych pampków to położna mi powiedziała, że teraz dzieciaczki nam sygnalizują kiedy im się chce i właściwie jakby im ubierać pieluchy wielokrotnego użytku, to szybko by się nauczyły dawać nam jasne znaki, że będzie kupa/ siku i równie szybko by się nauczyły nocnika. Coś w tym chyba jest, bo moja mama i jej rówieśnice powiadają, że dzieci koło roczka już nocnikowały, a teraz wszystkie moje koleżanki mówią, że dopiero dwulatki zaczynają - w pampku sucho i wygodnie to po co się starać. Hmmm...;-)
 
Tak w nawiązaniu do suchych pampków to położna mi powiedziała, że teraz dzieciaczki nam sygnalizują kiedy im się chce i właściwie jakby im ubierać pieluchy wielokrotnego użytku, to szybko by się nauczyły dawać nam jasne znaki, że będzie kupa/ siku i równie szybko by się nauczyły nocnika. Coś w tym chyba jest, bo moja mama i jej rówieśnice powiadają, że dzieci koło roczka już nocnikowały, a teraz wszystkie moje koleżanki mówią, że dopiero dwulatki zaczynają - w pampku sucho i wygodnie to po co się starać. Hmmm...;-)
Ja się też podpisuje pod tym że na tetrowych dzieci szybciej się uczą do nocnika sikać ale to też zależy od rodziców. U mojej sąsiadki dziecko mając UWAGA 8 ! miesięcy robiło kupe do nocnika, siku robiła w pieluche ale tylko tetrową, pampers był tylko na specjalne okazje:tak:
 
Ja to wogóle podziwiam naszych rodzziców i pokolenia wstecz. które używały tetrówek. Jak jeszcze nie było pralek automatychnych. Ja jakoś nie umiem sobie wyobrazić że jeszcze do tych wszystkich prac domowych i opieki nad dzieckiem miało by mi dojść gotowanie i pranie pieluch. Masakra poprostu
 
reklama
A ja nadal nigdzie nie widziałam pomarańczowych pampersów, o których piszecie. Chyba po Huggiesy do Tesco pojadę.

To są te Sleep &Play.
Jeszcze nie testowałam.
Ale też i rzadko można u nas dostać.
Dziś wkroczyliśmy do świata Pampers 4 ;-)

Tak w nawiązaniu do suchych pampków to położna mi powiedziała, że teraz dzieciaczki nam sygnalizują kiedy im się chce i właściwie jakby im ubierać pieluchy wielokrotnego użytku, to szybko by się nauczyły dawać nam jasne znaki, że będzie kupa/ siku i równie szybko by się nauczyły nocnika. Coś w tym chyba jest, bo moja mama i jej rówieśnice powiadają, że dzieci koło roczka już nocnikowały, a teraz wszystkie moje koleżanki mówią, że dopiero dwulatki zaczynają - w pampku sucho i wygodnie to po co się starać. Hmmm...;-)

Ja właśnie chcę jak zacznie siedzieć zakładać jej tetrówki w "czasie poza kupą".
No i wysadzać.
Co z moich planów wyniknie - ZOBACZYMY :rofl2:
 
Do góry